Whiteout: Odwilż

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Whiteout". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taurus Media
Whiteout: Melt
83-60298-20-3
komiksy
Mike Draven

W kontynuacji znakomitego komiksu "Whiteout: Zamieć" scenarzysta Greg Rucka i rysownik Steve Lieber przedstawiają kolejną przygodę amerykańskiej szeryf federalnej Carrie Stetko. Na zabójczym lodzie Antarktydy przyjdzie jej uczestniczyć w ponurej rozgrywce międzynarodowych sił specjalnych. "Whiteout: Odwilż" - album, który w 1999 roku zdobył najbardziej prestiżowe amerykańskie wyróżnienie...

"Whiteout: Odwilż" - album, który w 1999 roku zdobył najbardziej prestiżowe amerykańskie wyróżnienie komiksowe, Nagrodę Eisnera - to pozycja obowiązkowa dla miłośników kryminałów i mocnych historii szpiegowskich.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/