Jak zarobić na funduszach

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zafunduj sobie dostatnią przyszłość: Sprawdź, ile oferuje Ci świat funduszy Poznaj zalety konsekwentnego i długoterminowego inwestowania Wystrzegaj się kosztownych błędów Inwestycje w 10! Rynek finansowy w Polsce oferuje nam coraz więcej form oszczędzania i zarabiania na oszczędzaniu. Fundusze emerytalne, depozyty złotowe lub walutowe, akcje, obligacje to tylko podstawowe narzędzia tego rynku. Jak dokonać właściwego wyboru i nie narazić się na stratę własnego dorobkua W jaki sposób przefiltrować szum informacyjny, zrozumieć prospekty banków i instytucji finansowych oraz sugestie dziesiątek ekspertów w temaciea Nie zapominaj, że gra toczy się o Twoje pieniądze nie tylko te, które zamierzasz zarobić, ale i te, które możesz stracić. Jak zarobić na funduszach. Praktyczny przewodnik dla początkujących to książka dla osób chcących efektywnie oszczędzać przede wszystkim dzięki systematyczności i w długim horyzoncie czasowym inwestycji. zapomnij o nerwowym przeglądaniu wykresów, nieprzespanych nocach i maniakalnym śledzeniu notowań. Jeśli nie jesteś specjalistą w dziedzinie finansów, nie możesz pozwolić, by Twoimi pieniędzmi rządził ślepy los lub złudna intuicja. Postaw na sumienność oraz konsekwencje i szykuj się na zysk bez (zbędnego) ryzyka. Dlaczego powinieneś wybrać inwestowanie w funduszea Na co zwrócić szczególną uwagę przy wybieraniu funduszua Jak oceniać istniejące ryzykoa W jaki sposób obliczać wyniki inwestycjia Który fundusz jest najodpowiedniejszy dla Ciebiea

Skynet | 2013-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Książka niestety słaba. Generalnie omawia ideę funduszy, ale nic ponad to. Jeżeli szukasz wskazówek co do wyszukiwania funduszy, to nie ta pozycja. Podobnie w przypadku ich analizy.

| 2014-05-02
Przeczytana: 02 maja 2014