Maria Solar

(María del Carmen Solar Núñez)

Hiszpańska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i pisarka. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie w Segowii oraz biologię na Uniwersytecie w Santiago de Compostela. Pracowała jako dziennikarka r... Hiszpańska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i pisarka.

Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie w Segowii oraz biologię na Uniwersytecie w Santiago de Compostela. Pracowała jako dziennikarka regionalnych mediów w Galicji. Była prezenterką dziennika kulturalnego Zigzag oraz programów Ciencianosa, En pé de festa, Arrampla con todo i A Fin de Semana Magazine.

Jako pisarka tworzy literaturę zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Za swoją twórczość była wielokrotnie nagradzana.

źródło opisu: opis własny

źródło zdjęcia: Wikipedia

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Skradzione godziny
Skradzione godziny
Maria Solar

6,29 (48 ocen i 17 opinii)
Skradzione godziny
Autor:
Hiszpania, rok 1979. Prawo do rozwodu cywilnego ma wejść w życie dopiero za dwa lata. W tej rzeczywistości poznajemy dwie rodziny. Jedną konserwatywną, drugą liberalną. Rosa, matka trójki rodzeństwa,...
czytelników: 319 | opinie: 17 | ocena: 6,29 (48 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

Przeczytaj także

1
50
266
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (50)

Powiązane treści
Patronaty tygodnia

Nasza cotygodniowa lista patronatów jest dzisiaj wyjątkowo zróżnicowana! Kryminał, powieść historyczna, dla dzieci i młodzieży, thriller, historia przygodowa, obyczajowa, społeczna. Do wyboru, do koloru. Nic tylko schować się pod ciepłym kocykiem i czytać. Najciekawszymi pozycjami są „Ostatnie dni mroku” laureata Oscara Grahama Moore’a oraz „Ojciec” czyli zbiór opowiadań najgłośniejszych polskich pisarzy, między innymi Dukaj, Małecki, Orbitowski, Szczerek, Witkowski. Przyznajcie się, po którą sięgnięcie?


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd