Alex Everett

Alex Everett jest instruktorem narciarstwa zjazdowego (3. stopień według PSIA – The Professional Ski Instructors of America, amerykańskiego stowarzyszenia zawodowych instruktorów narciarskich) i specj... Alex Everett jest instruktorem narciarstwa zjazdowego (3. stopień według PSIA – The Professional Ski Instructors of America, amerykańskiego stowarzyszenia zawodowych instruktorów narciarskich) i specjalistą od uczenia dzieci w kurorcie górskim Jackson Hole Mountain Resort w stanie Wyoming. Uczy każdego, niezależnie od wieku i doświadczenia, od zalęknionych trzylatków po biegłych w sztuce narciarskiej dorosłych, celujących w najtrudniejsze trasy.
Alex dorastał w górach na wschodzie stanu Tennessee i uczył się jeździć na Szlaku Appalachów, na grani stanowiącej granicę pomiędzy Tennessee a Północną Karoliną. Ekscytujący, surowy styl jazdy na złamanie karku po tych wyboistych trasach zasiał ziarenko pod przyszłe narciarskie przygody i karierę instruktora NOLS (National Outdoor Leadership School) oraz przewodnika górskiego. Alex obecnie mieszka u stóp szczytu Grand Teton w Victor w stanie Idaho i bardzo ekscytują go wycieczki narciarskie z małym synkiem, Andersonem.

źródło opisu: http://podroznik.com.pl/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Sztuczki narciarskie, czyli nauka jazdy na nartach z dziećmi
Sztuczki narciarskie, czyli nauka jazdy na nartach z dziećmi
Mike Clelland, Alex Everett

0 (0 ocen i 0 opinii)
Sztuczki narciarskie, czyli nauka jazdy na nartach z dziećmi
Poradnik „Sztuczki narciarskie, czyli nauka jazdy na nartach z dziećmi” jest zabawny i prosty w użyciu. Unika wielkich słów, aby dorośli mogli go czytać dzieciom na głos. Zadaniem poradnika jest zilus...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
0
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd