Zakazane noce z wampirzycą

Okładka książki Zakazane noce z wampirzycą
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Miłość na kołku (tom 7)
Forbidden nights with a vampire
Amber
2011-05-26
2011-05-26
Data 1. wydania:
2009-04-28
wampir sparks noc

Ten tom był lepszy niż się spodziewałam. Phila lubiłam od początku chociaż w poprzednich tomach nie bardzo zwracałam na niego uwagę. Cieszę się, że tutaj poznaliśmy go lepiej. Co do Vandy miałam obawy, bo w poprzednich częściach średnio ją lubiłam. Teraz bardziej przypadła mi do gustu chociaż nie jest to moja ulubiona postać serii. Bardzo rozbawiła mnie scena bójki z Japończykami o Naruto, a scena końcowa była jedną z bardziej wzruszających ze wszystkich tomów do tej pory.

"Zakazane noce z wampirzyca "to kolejna cudowna książka Kerrelyn Sparks.

Vanda ma kłopoty. Po serii skarg swoich pracowników klubu dla wampirów na wybuchowe usposobienie i skłonności do gniewu i agresji zostaje skazana przez wampiryczny sąd :musi nauczyć koniecznie radzić sobie z gniewem.

Opieki i nadzoru nad ognista wampirzyca podejmuje się niezwykle seksowny i przystojny Phil Jones. Ten śmiertelnik, i Vanda znają się od lat. Phil był kiedyś ochroniarzem w domu Romana, a Vanda mieszkała w nim należąc do jego haremu.

Romans między nimi był oczywiście zakazany, jednak między ta dwójka wyraźnie iskrzyło .
Vanda pozwala sobie na flirtowanie z przystojnym ochroniarzem, wiedząc, że nic między nimi się nie wydarzy.

Teraz sytuacja między ta dwójka kompletnie się zmienia. Ona już, nie jest jego
podopieczna, dalej jednak między nimi jest silne pożądanie.

Jednak boski Phil skrywa pewien sekret, który dalej czyni romans między nim a seksowną Vanda owocem zakazanym .

"Zakazane noce z wampirzyca "to absolutnie rewelacyjna książka.

Vanda podbiła moje serce . Cenie ja za złote serce ,za to że, jak lwica walczy o osoby ,które kocha, jest niezwykle lojalna przyjaciółka ,a także silna i seksowna babka z pazurem;

Miała w życiu ciężko ale świetne dala sobie rade, co bardzo podziwiam.

Zakochałam się kompletnie w Philu. Jest facetem idealnym, a przy tym fajnie że, tym razem nie mamy do czynienia z wampirem, coś oryginalnego.

Mężczyzna traktuje Vande jak królowa ,jest naprawdę gorący i słodki i ciągle ratuje damę swojego serca niczym rycerz na białym koniu ; Jest boski;

Bardzo podobała mi się odmiana, że tym razem główna bohaterka jest kobieta a nie mężczyzna. Super było, też że, w książce starsza i atrakcyjna kobieta zdobywa znacznie młodszego i seksownego faceta ,a dotąd zawsze tylko mężczyźni mieli młodsze kobiety.

Coś wyjątkowego i pokazuje, że kobieta też ma prawo do posiadania młodszego kochanka.

Bardzo podobało mi się, że autorka porusza w książce historie Drugiej Wojny Światowej i główna bohaterka jest Polka .
Nie wiem czy być może Kerrelyn Sparks ma jakieś polskie korzenie, ale to miłe, że jedna z moich ulubionych autorek ,której uwielbiam serię pamięta o naszym kraju i jego historii .

Tym bardziej, że Polska nie jest raczej zbyt znanym krajem w Europie.

Chemia między bohaterami jest absolutnie wspaniała i między nimi czuć, niezwykłe napięcie seksualne a sceny seksu są gorące i zmysłowe;

Książka nie jest może, moja ulubiona częścią serii ,ale podobnie jak poprzednie podbiła moje serce .

Jest niesamowicie seksowna ,zabawna, wciągająca, pełna akcji i jest dobra fantastyka;

"Zakazane noce z wampirzyca "to kolejna cudowna książka Kerrelyn Sparks.

Opieki i nadzoru nad ognista wampirzyca podejmuje się niezwykle seksowny i...

miło szybko i przyjemnie

miło szybko i przyjemnie

Jeśli ktoś czyta opinię 7 książki w serii Miłość na kołku, to doskonale wie czego sie spodziewać po tej literaturze. Niestety jak dal mnie to najsłabsza z dotąd przeczytanych części. Nudno, bez humoru, z dużą dawką niezdecydowania. Plus za małą ilość stron, co sprawia, że po paru godzinach możemy przejść do następnej książki.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
uważam że jest to jedna z najlepszych książek tej serii, przynajmniej dla mnie!

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
uważam że jest to jedna z najlepszych książek tej serii, przynajmniej dla mnie!

Cóż, kolejna część serii Kerrelyn Sparks o seksownych i szarmanckich wampirach juz za mną.

Ta część jest wyjątkowa, gdyż jest to kolejna i ostatnią część w której główną rolę gra wampirzycą, a nie wampir.

Cóż, Vanda juz od drugiej części wzbudziła moja sympatię. Ale nie byłam pewna czy jej przygody przypadną mi do gustu. Gdyż oprócz Vandy, jedyna bohaterka wampirzycą z serii byla swego czasu Darcy. Postać Darcy pokochałam, i dalej ubolewam nad tym ze praktycznie nie występuje już. I o ile Darcy była delikatna, Romantyczka, marzycielka i marzyła o normalnym życiu, to Vanda wydawała się być postacią silna, wzywająca i mająca skłonność do agresji. Nie dalo się jednak nie czuć do niej sympatii chociażby za to jak troszczyła się o Darcy i Iana.

Ostatecznie po lekturze książki, Vanda podbiła moje serce. Cenie ja za złote serce i to że, jak lwica walczy o osoby które kocha. Poza tym podziwiam ja za to jak wiele przeszła i jak dała sobie sama rade.

W dodatku bardzo podoba mi się że, wautorka porusza historię II wojny światowej i główną bohaterką jest Polka. Nie wiem czy Pani Sparks nie ma polskich korzeni, ale to że taka fajna autorka pamięta o naszej historii i naszym kraju, który nie jest zbyt znany raczej w Europie jest bardzo miłe.

Cóż mogę dodać, pokochałam postać Phila. Kolejny facet idealny, tyle że tym razem wilkolak. Traktuje Vanda jak królowa i jest naprawdę słodki i ciągle ratuje ja niczym rycerz na białym koniu. W dodatku wreszcie mamy równouprawnienie. W tejednej czego Phil ma 27 lat, a Vanda jakieś ponad 90 . Do tej pory to raczej mężczyźni wampiry, spotykali się z pięknymi i młodymi kobietami. Nawet Darcy byla młodsza od Austina. A tutaj to nasza wampirzyca zdobywa młodszego i seksownego przystojniaka. Bo niby kobiety mają być gorsze?

I chociaż raz cześć nie jest z pewnością w pierwszej trójce moich ulubionych książek z tej serii i przyznam że, nie ma najciekwaszej akcji. No może poza wojna z Malkontentami. To najbardziej ujął mnie wątek miłosny Vandy i Phila. Między ta para niesamowicie iskrzy i jest gorąca chemia seksualna.

Poza tym bardzo podobała mi się pojawienie dawnych bohaterów. Poza tym bardzo podobały mi się sceny z Austinem, choć krótkie. Darcy niby była przez chwile, ale nie miała żadnych kwestii. Mieliśmy też Angusa, Jacka, Lare i oczywiście Shanne i Romana. No ale szkoda że, nie ma więcej momentów z poprzednimi bohaterami. Jak dla mnie książki powinny być dłuższe .

Książka ujmuje tez humorem. Ale jak dla mnie za dużo tych -lakow. Wilkołaki, Panterolaki, Tygrysolaki ,jak najbardziej ok . Ale zajacolak, kojotolak ?

Jednak książka jak najbardziej warta przeczytania i jest kolejną świetna książka, której czytanie to sama radość .

Lekka,przyjemna pozycja w sam raz na zimowe wieczory. Historia miłości niepokornej Wandy,która pragnęła odstraszać od siebie ludzi fioletowymi włosami i nieco przerażającym wizerunkiem.Jednak nic się nie dzieje bez przyczyny ciężkie przeżycia z przeszłości spowodowały,że jest jaka jest ale dla mnie mimo wszystko jest sympatyczna, a to co najbardziej w niej cenię to szczerozłote serce i kodeks honorowy. Zapraszam do lektury.

Zakazane noce z wampirzycą
Vanda ma charakter. I to jaki! Lecz po tylu skargach, że nie panuje nad gniewem, Klan postanowił coś zrobić. Vanda musi chodzić na terapię do księdza. Musi mieć też sponsora, aby przypilnował, czy dziewczyna na pewno dobrze radzi sobie z pomocą. Lecz tylko nie Phil... Ten dzienny strażnik z domu Romana zawsze ją pociągał, ale był poza zasięgiem. Odkąd nie jest już w haremie nawet się do niej nie odezwał. Więc dlaczego teraz to on chce ją sprawdzać?!
Phil od zawsze miał słabość do wampirzycy o fioletowych włosach. Pociągał go nawet jej bicz, którego używała jako paska. Co go opętało, że to on się zgłosił na jej sponsora?!
Wilkołak ma sobie za złe, że odkąd Vanda nie jest już w haramie, nawet jej nie odszukał. Teraz pragnie zawalczyć o jej względy.
Czy przeszkodzi mu w tym wampir próbujący zemścić się na wampirzycy? Czy ułatwi mu zadanie?

2042

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym będą przygody kolejnej postaci drugoplanowej i tak to leci niczym doskonałe perpetuum mobile.
Moim ulubieńcem pozostaje Angus, troszczący się o rodowe klejnoty.

Na półkach: , , , , ,

Czy wampirzyce i wilkołaka morze połączyć uczucie? Żeby się o tym przekonać trzeba przeczytać tę książkę.