W objęciach ciemności

Alexandra Ivy Wydawnictwo: Amber Cykl: Strażnicy Wieczności (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Embrace The Darkness
Amber
wampir
Embrace The Darkness
Strażnicy Wieczności (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
wampir

Drugi tom. Nie zawiodłam się. Są interesujące wampiry i inne istoty. Akcja nadal jest wciągająca. W przypadku takich pozycji cieszę się, że autorka napisała więcej niż jeden tom. Polecam :)

Długo szukałam tej książki ale w końcu się udało. Przyznam że druga część była jeszcze ciekawsza niż pierwsza. Postacie Shay i Vipera bardzo przypadły mi do gustu. Trafi do kanonu moich ulubionych czytadeł romansów paranormalnych obok powieści Sherrilyn Kenyon i Melissy Marr.

Jestem oczarowana. :)

Cóż, przyznam że, do zapoznania i zakupienia serii książek Alxandry Ivy ,zachęciły mnie opinie że, są bardzo podobne do serii o wampirach Lary Adrian i Christine Feehan ,których jestem fanka.

W tej części głównym bohaterem jest Viper, seksowny i olsniewajacy wampir o nordyckiej urodzie i srebrnych włosach. Vipera w poprzedniej części mogliśmy poznać jako potężnego...

Książkę czyta się bardzo szybko. Bohaterowie nie są jakoś szczególnie fascynujący czy zaskakujący, sama historia też jakoś mnie nie porwała. Jednakże nie mogę powiedzieć, że czytanie jej nie sprawiło mi chociaż trochę przyjemności,

Jest to druga część cyklu "Strażnicy Wieczność", w której rozgrywają się losy Shay i Vipera. Shay to ostatnia przedstawicielka rasy Shalott, której krew rozpala w wampirach dziką żądzę i jest bardzo cenna. Jest bohaterką waleczną, która ma swoje zasady np. nigdy nie łamie danego słowa.
Viper natomiast to arogancki przywódca wampirzego klanu, który zawsze dostaje to czego...

Opinia pochodzi z mojego bloga: kasi-recenzje-ksiazek.blog.pl

Nareszcie ją skończyłam. Szczerze powiedziawszy nie mogłam doczekać się momentu, gdy doczytam ostatnią stronę. Niestety nie dlatego, że z zapartym tchem czekałam na rozwiązanie akcji czy coś podobnego, o nie, czekałam aż wreszcie będę miała z nią spokój i nie będę musiała na nią patrzeć.

Jestem bardzo...

Na półkach: , , , , , ,

Szczerze powiedziawszy sądziłam ,że ta część zarówno tak jak i poprzednia będzie przedstawiać losy Dantego i Abby . Z początku byłam trochę zawiedziona , jednak w niczym ta część nie jest gorsza od pierwszej. Viper tak jak i Dante jest cudowny :) aczkolwiek osobiście wolę Dantego <3 ;D Z przyjemnością wkroczę ponownie do świata Wampirów, Wiedźm, Trolli, Feniksa-Abby, Shay i...

Więcej akcji.
Więcej namiętności.
Więcej tajemnic.
"W objęciach ciemności" jest godnym następcą pierwszej części. Książka o wiele ciekawsza od poprzedniej.

Bardzo fajna książka ;) Zrobiła na mnie duże wrażenie! Wywołała we mnie dużo emocji (płacz i śmiech-duzo śmiechu).

Dyskusje

• Fantastyka