Kiedy nadciąga ciemność

Okładka książki Kiedy nadciąga ciemność
Alexandra Ivy Wydawnictwo: Amber Cykl: Strażnicy Wieczności (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Strażnicy Wieczności (tom 1)
When darkness comes
Amber
2010-09-21
2010-09-21
Agnieszka Kowalska
wampir miłość

więcej Więcej

Od dawna wiadomo, że wszelkie fantasy pociąga mnie najmocniej! Drugimi ulubionymi książkami są romanse. Także połączenie tych dwóch musiało gwarantować świetną zabawę.

Jest tu wszystko co lubie. Tajemnica, sporo akcji, ''fantastyczne/mityczne'' postacie, dreszczyk emocji i ...sporo miłości i humoru. Humor jest przedni. Poczucie humoru autorki nie jest cieżkie i obleśne....

Witajcie Robaczki :)

No cóż, książka Alexandry Ivy pod tytułem ,,Kiedy nadciąga ciemność” znalazła, się w mojej biblioteczce dawno temu jako coś, co chciałam, przeczytać. Niestety Bardzo się rozczarowałam, kiepska książka mam, wrażenie, że autorka duże rzeczy w fabule nie dopracowała.
Książki strasznie mi się kojarzą, z powieściami Lary Adrian jednak Lara stworzyła świat,...

No nawet - z tych lekkich, romans od razu, nikt się nie musi starać za bardzo, a facet... to już trzeci wampir, który ma na imię Dante, ale długie czarne włosy ma? Ma - to 100 punktów ma :D

Bardzo kiepska. Główny bohater zbyt "cukierkowy". Bardzo dużo zbędnych dialogów. Umęczyłam się :(

Długo czekała w poczekalni . Gdy sięgnęłam okazała się wciągającym wyborem. Wampiry na plus. Inne istoty na plus. Akcja jest i chce się jeszcze. Polecam.

"- Nic o mnie nie wiesz.
- Umiem rozpoznać więźnia, gdy go widzę.-powiedział cicho."

Książkę poleciła mi koleżanka podczas ostatniej imprezy. No bo o czym można rozmawiać na imprezie jeśli nie o książkach ;) Na szczęście miałam ją na półce pośród innych pozycji w tym klimacie ale jakoś nie miałam okazji się za nią zabrać. Pozycja naprawę przyjemna jeśli chodzi o gatunek...

Zaczęłam czytać i już pierwsze linijki zaczęły mnie nudzić. Znów jakiś książę i kopciuszek, ale czytając dalej jest zupełnie w inna stronę... jeszcze takich emocji nie przeżyłam czytając. tak mnie wchłonęła książka ze czytałam do rana.
Jestem bardzo zaczarowana i czekam na kolejne części strażników wieczności.

Seria jakich wiele. Dzielni wampirzy wojownicy walczą z ciemnością. Są odważni, waleczni, ale samotni. Na świecie istnieje ta jedna dla nich, wybrana, więc jej poszukują. Nic nowego. Jest trochę akcji i romansu - stąd kilka punktów, za relaks i odmóżdżenie.

Książkę skończyłam czytać w niecałej połowie. Historia mnie w ogóle nie wciągnęła, akcja dzieje się zdecydowanie za szybko, fabuła wydaje ciekawa, jednakże styl pisania nie przypadł mi do gustu. Gdyby akcja działa się wolniej i zawierała szczególniejsze opisy mogłaby być ciekawsza.

Ciekawa książka o wampirach, czarownicach i ludziach. Przeczytałam w trybie błyskawicznym.

Niestety, jest to typ książki, o której szybko zapomnę. Trochę romansu, trochę akcji..

1 582
    1 031