Kiedy nadciąga ciemność

Alexandra Ivy Wydawnictwo: Amber Cykl: Strażnicy Wieczności (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
When darkness comes
Agnieszka Kowalska
Amber
wampir miłość
When darkness comes
Strażnicy Wieczności (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Kowalska
wampir miłość

Bardzo kiepska. Główny bohater zbyt "cukierkowy". Bardzo dużo zbędnych dialogów. Umęczyłam się :(

Długo czekała w poczekalni . Gdy sięgnęłam okazała się wciągającym wyborem. Wampiry na plus. Inne istoty na plus. Akcja jest i chce się jeszcze. Polecam.

"- Nic o mnie nie wiesz.
- Umiem rozpoznać więźnia, gdy go widzę.-powiedział cicho."

Książkę poleciła mi koleżanka podczas ostatniej imprezy. No bo o czym można rozmawiać na imprezie jeśli nie o książkach ;) Na szczęście miałam ją na półce pośród innych pozycji w tym klimacie ale jakoś nie miałam okazji się za nią zabrać. Pozycja naprawę przyjemna jeśli chodzi o gatunek...

Zaczęłam czytać i już pierwsze linijki zaczęły mnie nudzić. Znów jakiś książę i kopciuszek, ale czytając dalej jest zupełnie w inna stronę... jeszcze takich emocji nie przeżyłam czytając. tak mnie wchłonęła książka ze czytałam do rana.
Jestem bardzo zaczarowana i czekam na kolejne części strażników wieczności.

Seria jakich wiele. Dzielni wampirzy wojownicy walczą z ciemnością. Są odważni, waleczni, ale samotni. Na świecie istnieje ta jedna dla nich, wybrana, więc jej poszukują. Nic nowego. Jest trochę akcji i romansu - stąd kilka punktów, za relaks i odmóżdżenie.

Książkę skończyłam czytać w niecałej połowie. Historia mnie w ogóle nie wciągnęła, akcja dzieje się zdecydowanie za szybko, fabuła wydaje ciekawa, jednakże styl pisania nie przypadł mi do gustu. Gdyby akcja działa się wolniej i zawierała szczególniejsze opisy mogłaby być ciekawsza.

Ciekawa książka o wampirach, czarownicach i ludziach. Przeczytałam w trybie błyskawicznym.

Niestety, jest to typ książki, o której szybko zapomnę. Trochę romansu, trochę akcji..

Porażka.

"Kiedy nadciąga ciemność "jest pierwszą książka z serii "Strażnicy wiecznośći ".Autorka książki Alexandra Ivy, jest wymieniana jako autorka przesyconych namiętnością i miłością, bestsellerów obok Christine Feehan i Lary Adrian. Cóż, jako fanka Feehan i Adrian chętnie sięgnęłam po twórczość pani Ivy, skoro tworzy podobne opowieści o miłości. Cóż mogę powiedzieć, książka...

Całkiem przyjemna książka ;)

Dyskusje

1 546