Poezje wybrane

Anna Achmatowa Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Seria: Biblioteka Poetów poezja
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Achmatowa poezja rosyjska literatura rosyjska
poezja
Biblioteka Poetów
Achmatowa poezja rosyjska literatura rosyjska

Bardzo wrażliwa poezja, jestem wręcz zaskoczony, jak bardzo. Genialna plastyczność obrazu emocji i przyrody, mnóstwo nieszczęśliwej miłości i zranień.
Bardzo poruszające. Im późniejsze wiersze, tym dojrzalsze emocjonalnie i lepsze.
Polecam, na mnie zrobiły duże wrażenie.

Dyskusje

• Poezja
  • Literatura rosyjska
  • Biblioteka
  • 2010
  • 1998
  • 000 posiadam

Dodaj cytat z książki Poezje wybrane