Tajemnica czystości serca

Okładka książki Tajemnica czystości serca
s. Elisabeth de Jesus Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC religia
religia
Le secret de la purete du coeur
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
2010-01-01
2010-01-01
978-83-7502-183-7
Sylwia Filipowicz
czystość religia

więcej Więcej

Spojrzenie na czystość z perspektywy chrześcijaństwa i judaizmu. Odniesienia do czystości zewnętrznej (rytualnej) i wewnętrznej (czystość serca). Popatrzenie pod tym kątem na życie pierwszych rodziców, Mojżesza i Dawida.

Autorka zadaje ciekawe pytania związane zagadnieniem czystości ("Czy czystość serca może mieć coś wspólnego z jogurtem naturalnym?", "Czy czystość serca...

• 2013
  • 2012
  • Do kupienia
  • Osobista biblioteczka
  • Religia

Dodaj cytat z książki Tajemnica czystości serca