Teoria piekła

literatura piękna
Jirafa Roja
2011-04-22
2011-04-22
Bajkał miliarder Rosja energia zemsta amibicja bogactwo

więcej Więcej

Kuba Wicher to trzydziestoletni socjolog i marketingowiec.Pracuje w branży reklaowej oraz e-biznesowej.Prezes i założyciel artystycznego stowarzyszenia "Kreatywy".Z zamiłowania pisarz,poeta,muzyk i grafik.

"Teoria piekła" to już czwarty dorobek literacki wspomnianego wyżej autora.W książce tej dowiadujemy się ,że pewien rosyjski miliarder odnalazł na dnie jeziora Bajkał...

• Fantasy
  • Kryminały

Dodaj cytat z książki Teoria piekła