Manu Chao. Kierunek nadzieja. Rozmowy

Okładka książki Manu Chao. Kierunek nadzieja. Rozmowy Philippe Manche
Okładka książki Manu Chao. Kierunek nadzieja. Rozmowy
Philippe Manche Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: 80 Światów biografia, autobiografia, pamiętnik
80 Światów
Manu Chao. Destinacion: Esperanza. Conversations
Państwowy Instytut Wydawniczy
2005-01-01
2005-01-01
Angelina Waśko-Bongiraud
Manu Chao Philippe Manche literatura belgijska muzycy hiszpańscy historia

Książkę tę dostałem jako dodatek do prezentu, bodajże urodzinowego. Obdarowująca mnie osoba wykosztowała się całe 3zł, a do tego kupowała świadomie, bo sama lubi Manu Chao. Biedaczka miała nadzieję, że sama kiedyś przeczyta. Nasze drogi się jednak rozeszły zanim zdążyłem pożyczyć jej mój prezent. I dobrze, bo nie jest to dobra lektura. W zasadzie nie jest to także przyzwoita lektura. To gniot. Autor publikacji więcej pisze o sobie niż o Manu. W dodatku koszmarnie się czyta tekst, który w 3/4 książki napisany jest pochyloną czcionką.
Manche we wstępie oznajmia: "Ta książka nie jest ani esejem, ani biografią". Pełna zgoda. Ta książka jest nieporozumieniem.
Odradzam, szkoda czasu.

• Muzyka
  • Z własnej półki
  • Sprzedam
  • Biografie / autobiografie / wspomnienia / dzienniki
  • Podróże
  • Do wymiany (po przeczytaniu)
  • Wyłączone z biblioteki

Dodaj cytat z książki Manu Chao. Kierunek nadzieja. Rozmowy