Opowiadania wybrane

Czytelnik
1964-01-01
1964-01-01
opowiadania

W mojej ocenie w książce tej są zamieszczone najlepsze opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza. I chyba nie tylko w mojej, bo na podstawie większości z nich powstały wspaniałe filmy lub sztuki teatralne. Polecam ich przeczytanie, po prostu same perełki, zupełnie ponadczasowe, bo nie zestarzały się, choć od ich napisania minęło ponad półwiecze.

• Mam
  • 2017
  • Niska 2
  • Lit. polska starsza
  • Proza polska

Dodaj cytat z książki Opowiadania wybrane