Introwertyk i ekstrawertyk w sidłach miłości. Jak sprawić, aby związek oparty na przeciwieństwach był udany?

Michael L. LaneyMarti Olsen Laney Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Introvert & Extrovert in Love: Making It Work When Opposites Attract
978-83-246-1143-0
Anna Kucharczyk-Barycza
Sensus
introwertyk ekstrawertyk związki miłość introwertyzm ekstrawertyzm introwersja ekstrawersja
Introvert & Extrovert in Love: Making It Work When Opposites Attract
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-246-1143-0
Anna Kucharczyk-Barycza