Deadly Desire

Keri Arthur Cykl: Zew nocy (tom 7) fantastyka, fantasy, science fiction 352 str.
Data 1. wydania:
angielski
Spectra
fantastyka, fantasy, science fiction

angielski
Spectra
fantastyka, fantasy, science fiction

Kup książkę

Po sześciu wcześniejszych tomach mogłam już podłapać swego rodzaju wzór, który autorka używa tworząc książki z tej serii.
Jak zwykle w tej książce mamy do czynienia z dwoma sprawami, które na pierwszy rzut oka wydają się być niezwiązane ze sobą. Na pierwszy rzut oka... bo już w połowie książki zdajemy sobie sprawę, że pozory mogą mylić.
Muszę powiedzieć, że byłam...

Z całej serii do tej pory najmniej podobała mi się ta część nie znaczy to jednak, że nie czytałam jej z zapartym tchem zapominając o bożym świecie. Pochłonęłam ją równie szybko co poprzednie części, gorąco polecam.

Na półkach: , , , ,

Riley w końcu wybrała z kim chce być. A los znowu przysparza jej problemów. To czego najbardziej pragnęła spełnia się lecz czy jest to czego pragnie teraz. Facet z przeszłości zapełni pustkę którą czuła. lecz czy ona nie była już przez kogoś przypadkiem zapełniona. Czy jest w stanie poradzić sobie nie tylko z wampirem ale również z wilkiem. Przecież w końcu sama nimi jest.

Napisze tylko, że BARDZO zaskoczyło mnie zakończenie ;-)

Strażniczka Riley Jensen zawsze wydaje się zmierzać z najgorszymi złoczyńcami. I tym razem nie jest inaczej. Teraz to niezwykła czarownica, która potrafi wskrzeszać zmarłych, by za nią zabijali. Ale to jest dokładnie to, co Riley spodziewa się znaleźć na końcu szlaku zwłok kobiet używanych - i wyrzucanych - w dziwnym...

• Fantastyka
  • Fantasy