Pierwsza zasada

Robert Crais Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Elvis Cole i Joe Pike (tom 13) kryminał, sensacja, thriller
The First Rule
9788324720330
Jan Kraśko
Świat Książki
kryminał thriller akcja sensacja morderstwo gangi gangsterzy robert crais pierwsza zasada
The First Rule
Elvis Cole i Joe Pike (tom 13)
kryminał, sensacja, thriller
9788324720330
Jan Kraśko

Przeciętnej jakości powieść sensacyjno-kryminalna, jakie tysiace każdego roku są produkowane na całym świecie, a najwięcej (język angielski!) w USA. Dość sprawnie opowiedziana, pełna dynamikiu akcj. Fabuła książki polega na tym, że dzielny detektyw Joe Pike (były żołnierz-najemnik od spraw ciemnych i mokrych) ujawnia sprawców zabójstwa swego kolegi i jego rodziny. I...

Cała seria jest godna polecenia. Każda książka mi przypadła do gustu choć ta najbardziej. Jest akcja, jest tajemnica

Na półkach: , , , ,

Książka Pirwsza Zasada była moją pierwsza i jak sie szybko okazała udana przygoda z twórczościa Roberta Craisa. Czyta sie lekko i przyjemnie. I nawet jak odłożysz ksiażke na kilka dni tygodni i po czasie postanowisz ja doczytac do końca okazuje sie ze wszystko o co juz przeczytałes zapadlo Ci głeboko w pamieć.
" Dla tak dobrej sprawy
Ktoś bez skazy prawy
Tak...

Następna powieść Roberta Craisa, która wciąga, akcja dynamiczna, więc czyta się ją bardzo szybko. No i oczywiście daje możliwość ponownie spotkać Joe Pike'a, który razem z Elvisem Cole prowadzi kolejne śledztwo.

Dobra, poprawna książka. Do wyższej oceny zabrakło "fajerwerków", tego "czegoś".

Kolejna świetna książka Roberta Craisa, czytałam ją bardzo długo po mimo tego, że jest bardzo krótka, ale to już moja wina, nie mogłam się na początku wciągnąć, ponieważ przed tym czytałam pierwszy tom serii, nie miałam kolejnych więc zabrałam się za coś innego i wypadło na Craisa, trochę żałuję, bo sprawiałaby mi większą przyjemność w innym czasie.
Pomijając ten fakt,...

Super kryminał, trzyma w napięciu. Polecam

Książka idealna na bezstresowe zabicie czasu, np. w wolne popołudnie. Czyta się nawet szybko, niespecjalnie skomplikowana, ale w miarę wciągająca fabuła, i to wszystko. Do przeczytania i zapomnienia, niemniej jednak do tego autora i bohaterów serii można co jakiś czas powrócić.

Książka kupiona na przeczekaniu, by nie nudzić się w podróży. Niestety pieniądze wydane w błoto...

kupiłam w biedronce w ofercie 3ksiazki w cenie 2. Jestem pozytywnie zaskoczona, książka pełna jest kłamstw i nieoczekiwanych zwrotów akcji, powolu łączymy wszystkie elementy układanki. Trochę naciągane jak dla mnie sensacyjne osiągnięcia głównego bohatera ale mimo wszystko dobrze się czyta.

• 2014
  • 2013
  • Robert Crais
  • 2018
  • Crais Robert

Dodaj cytat z książki Pierwsza zasada