Boy and Going Solo

biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
978-0-141-32277-3
Dahl autobiografia dzieciństwo II wojna światowa

Polecam lekturę osobom ceniącym podróże i twórczość pisarza, a także nauczycielom :)

Obydwie części dostarczają wielu wrażeń: Boy wzrusza, gdy towarzyszymy rosnącemu w sporej gromadce rodzeństwa Roaldowi, jego matce, doświadczonej przez los a nietracącej ducha, doświadczeniom szkolnym chłopca często okrutnie traktowanemu przez nauczycieli.

Going Solo to spojrzenie...

• Szukam
  • In English