Che Guevara

Andrew Sinclair Wydawnictwo: Wiedza Powszechna Seria: Kieszonkowa Seria Biograficzna biografia, autobiografia, pamiętnik
Ewa Spirydowicz
Wiedza Powszechna
Che Guevara Kuba
biografia, autobiografia, pamiętnik
Ewa Spirydowicz
Kieszonkowa Seria Biograficzna
Che Guevara Kuba

Beznadziejna "biografia". Tak to jest, gdy autor jest prymitywnym antykomunistą. Tępa propaganda.

Historia CHE w pigułce. Książka była dla mnie bardzo przydatna ponieważ w szybkim tempie miałam dostęp do kluczowych informacji, które chciałam uzyskać. Na moje szczęście autor sporo (jak na tak krótką książkę) poświęcił reformom polityczno - gospodarczym, które zaszły na Kubie po rewolucji .

Jednak jeżeli ktoś chce poznać nieco bardziej kontrowersyjne i krwawe losy CHE...

• Literatura faktu
  • Biograficzne / Wspomnienia / Pamiętniki