Królowa Alimor

Okładka książki Królowa Alimor
Wojciech BąkTomasz Bochiński Wydawnictwo: Alma-Press Seria: Biblioteczka "Fantoma" fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Biblioteczka "Fantoma"
Alma-Press
1988-06-01
1988-06-01
8370200397
fantasy zbiór opowiadań

Patronaty LC

Okładka książki Pan Whicher na prowincji Tomasz Bochiński, Agnieszka Chodkowska-Gyurics
Ocena 6,7
Pan Whicher na... Tomasz Bochiński, A...
Okładka książki Tarnowskie Góry Fantastycznie Tomasz Bochiński, Wojciech Gunia, Aleksandra Janusz, Andrzej Kozakowski, Paweł Majka, Jan Maszczyszyn, Łukasz Orbitowski, Rafał W. Orkan, Radek Rak, Robert J. Szmidt, Istvan Vizvary
Ocena 7,2
Tarnowskie Gór... Tomasz Bochiński, W...
Okładka książki Fantastyka Wydanie Specjalne 2(59)/2018 Katierina Bacziło, Tomasz Bochiński, Carolyn Ives Gilman, Robin Hobb, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Szymon Stoczek, David Wellington
Ocena 7,0
Fantastyka Wyd... Katierina Bacziło,&...

Mogą Ciebie zainteresować

Książeczka zawiera trzy krótkie opowiadania fantasy.Można powiedzieć ,że każde z nich jest osobną przygodą ,lecz kolejne opowiadania odnoszą się do głównego wątku jaki znajdziemy w pierwszym opowiadaniu. Szkoda,że opowiadania są takie krótkie. Opowiadania moim zdaniem są bardzo dobre, polecam każdemu fantastofilowi.

Pierwsza moja książka fantasy jaką przeczytałam. Byłam wtedy dzieckiem ale mimo to zrobiła na mnie piorunujące wrażenie ^^

Dodaj cytat z książki Królowa Alimor