Siejba i Kosmos : ślady i plany inteligencji pozaziemskich

1996-01-01
83-86096-19-5
Krzysztof Ostas
Daniken Paleoastronautyka tajemnice starożytności

Po trochu o pewnych odkryciach, trochę zdjęć, poglądów, domniemań... jak zwykle o kosmitach, ale i odnosząc się do spraw wiary (niewiary autora) w boga. Z umiarkowaną ciekawością czyta się lekko i szybko. Na plus zwłaszcza jedno stanowisko przytoczone - jakoś pomijane w większości opracowań. Ogólnie jednak nic nadzwyczajnego.

Dodaj cytat z książki Siejba i Kosmos : ślady i plany inteligencji pozaziemskich

Ciekawostki historyczne