Nie tylko Bollywood

Okładka książki Przygoda kina. Prace dedykowane Profesorowi Tadeuszowi Lubelskiemu Paul Coates, Mariola Dopartowa, Waldemar Frąc, Andrzej Gwóźdź red., Marek Hendrykowski, Agnieszka Holland, Jadwiga Hučková, Sebastian Jagielski, Bożena Janicka, Przemysław Kaniecki, Leszek Kolankiewicz, Iwona Kolasińska-Pasterczyk, Krzysztof Kornacki, Iwona Kurz, Krzysztof Loska, Piotr Marecki, Jerzy Pilch, Łukasz Plesnar, Magdalena Podsiadło, Piotr Śmiałowski, Tadeusz Sobolewski, Grażyna Stachówna, Tadeusz Szczepański, Andrzej Werner, Joanna Wojnicka, Krzysztof Zanussi, Piotr Zwierzchowski
Ocena 0,0
Przygoda kina.... Paul Coates, Mariol...
Okładka książki Persefona, czyli dwie strony rzeczywistości Krzysztof Bielawski, Andrzej Borowski, Anita Całek, Maria Cieśla-Korytowska, Anna Czabanowska-Wróbel, Grażyna Halkiewicz-Sojak, Jan Andrzej Kłoczowski, Kazimierz Korus, Dorota Kudelska, Miłowit Kuniński, Michał Kuziak, Ryszard Legutko, Wojciech Ligęza, Joanna Maleszyńska, Barbara Marczuk, Katarzyna Mroczkowska-Brand, Elżbieta Nowicka, Olga Płaszczewska, Leszek Polony, Magdalena Popiel, Maria Poprzęcka, Renata Przybylska, Iwona Puchalska, Monika Schmitz-Emans, Magdalena Siwiec, Marta Skwara, Małgorzata Sokalska, Barbara Sosień, Grażyna Stachówna, Beata Szymańska, Elżbieta Tabakowska, Aleksandra Tokarz, Maciej Urbanowski, Iwona Węgrzyn, Jean-Jacques Wunenburger
Ocena 8,5
Persefona, czy... Krzysztof Bielawski...

W niektórych tekstach spotkać można ewidentne błędy rzeczowe ale w ogólnym rozrachunku to pozycja obowiązkowa dla fanów Bollywood.

Dodaj cytat z książki Nie tylko Bollywood