Słoneczne kino Pedra Almodóvara

Okładka książki Słoneczne kino Pedra Almodóvara
Ewa Mazierska Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Artyści film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Artyści
słowo/obraz terytoria
2007-01-01
2007-01-01
Pedro Almodóvar

Okładka książki Między słowem a obrazem Mariusz Bartosiak, Blanka Brzozowska, Konrad Chmielecki, Stefan Czyżewski, Elżbieta Durys, Grzegorz Gazda, Alicja Helman, Małgorzata Jakubowska, Alicja Kisielewska, Konrad Klejsa, Ryszard W. Kluszczyński, Elżbieta Kołdrzak, Tomasz Kłys, Małgorzata Leyko, Beata Lisowska, Krzysztof Loska, Tomasz Majewski, Ewa Mazierska, Andrzej Pitrus, Janusz Plisiecki, Katarzyna Prajzner, Mirosław Przylipiak, Jan Rek, Ewa Rewers, Dagmara Rode, Piotr Sitarski, Marcin Składanek, Grażyna Stachówna, Michael Stevenson, Bronisława Stolarska, Danuta Szajnert, Krzysztof Trojanowski, Jakub Zajdel, Andrzej Zalewski, Anna Zeidler-Janiszewska, Joanna Ślósarska
Ocena 6,8
Między słowem ... Mariusz Bartosiak, ...
Okładka książki Jim Jarmusch Ewa Mazierska, praca zbiorowa
Ocena 6,2
Jim Jarmusch Ewa Mazierska, prac...