Objęcia nocy

Okładka książki Objęcia nocy Sherrilyn Kenyon
Okładka książki Objęcia nocy
Sherrilyn Kenyon Wydawnictwo: Mag Cykl: Mroczny Łowca (tom 2) fantasy, science fiction
Mroczny Łowca (tom 2)
Night Embrace
Mag
2011-02-09
2011-02-09
2006-01-01
9788374801980
Maria Stępień

Seria trzyma poziom - naprawdę fajnie się czyta.

Seria trzyma poziom - naprawdę fajnie się czyta.

Bardzo lubię tę serię, szkoda, że w języku polskim są tylko cztery części.

Bardzo lubię tę serię, szkoda, że w języku polskim są tylko cztery części.

Gdyby tylko patrzeć na okładkę, raczej bym nie sięgnęła po tę lekturę. Wówczas długo zwlekałam z jej przeczytaniem. Niepotrzebnie. Książka okazała się bardziej ciekawa, niż by wskazywał na to opis wydawcy. Owszem, nie jest to literatura najwyższych lotów, ale umówmy się, najgorsza też nie jest. Lektura obfituje w dość dosadnie opisane sceny seksu, więc nie każdemu może ona przypaść do gustu. Ja ze swej strony dodam, że ze względu na takie ukierunkowanie (fantasy) nie należy brać jej tak bardzo na poważnie.

Polecam zwłaszcza miłośnikom gatunku.

Dla zapomnienia odrobina szaleństwa z niezobowiązującymi, odrealnionymi bohaterami. Nic na serio. I nic poważnego.

Książka nie broni się absolutnie niczym. Paskudny, infantylny język, załosne sceny erotyczne z cyklu "cztery razy po dwa...dzieścia razy i zobaczymy, które padnie pierwsze", kulawa fabuła... O głównych i drugoplanowych postaciach wypowiadać się nie będę, nie przeszłoby to przez cenzurę. No, może wspomnę jedynie, że Talon i Sunshine chędożą się jak króliki, równie szybko, tyle że znacznie częściej, nie mają nic sensownego do powiedzenia. U obojga dnotowano co prawda śladowe ilości mózgu, ale służą głównie do podtrzymywania funkcji życiowych.

Jedna z najgorszych rzeczy, jakie kiedykolwiek czytałam.

Przyznam szczerze że, nie oszukujmy się, seria ta nie jest wybitna, mimo to jest jedną z moich ulubionych. Niezobowiązująca historyjka, z fajnymi postaciami, sceny erotyczne są ładnie opisane ale tak poza tym to nic specjalnego. Niemniej jednak zawsze polecam i pożyczam. Zawsze też osoby, którym poleciłam książkę zwracały ją bardzo zadowolone z lektury.

Dużo ciekawsza od pierwszej części. Mniej opisów o seksie, ale nadal autorka trzyma się drobiazgowych opisów stosunków seksualnych. Byłoby zdecydowanie ciekawiej, gdyby pozostawiła to do wyobraźni czytelnika.

Znacznie ciekawsza niż "Rozkosze nocy" :)

Znacznie ciekawsza niż "Rozkosze nocy" :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka. Przeniesienie starożytności na czasy współczesne jest strzałem w dziesiątkę :) Jak najbardziej jestem na 'tak!' Wspaniała opowieść o Talonie jednym z mrocznych łowców, który wbrew zasadom i nakazom Artemidy wiąże się z ludzką kobietą Sunshine. Po tym jak Talon ratuje jej życie i sam zostaje ranny, Sunshine pomaga stanąć mu na nogi, nie tylko w sferze zdrowia. Przygoda, historia, fantastyka zakrapiana erotyką, niezła pozycja dla starszych czytelników, ze względu na pikantne opisy ;)

ciekawe

ciekawe