Czy fizyka jest nauką humanistyczną?

Michał Heller Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej popularnonaukowa
Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej
fizyka
popularnonaukowa
fizyka

Chaos. By okiełznać ogrom makrozagadnień, pośród których poruszamy się w ciągu swojego mikrożycia, my – ludzie – lubimy porządkować świat. Budujemy mentalne komody, regały i meblościanki, w których mogłyby się pomieścić wszelkie produkty naszego doświadczenia. Otwieramy szuflady, przekładamy wiedzę z półki na półkę… Nierzadko jednak okazuje się, że regał jest źle...

koniecznie

• Filozofia
  • Popularnonaukowe
  • Do kupienia
  • Fizyka
  • Eseje/felietony
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Czy fizyka jest nauką humanistyczną?