Singiel

singiel powieść obyczajowa miłość romans
literatura piękna
978-83-62344-05-5
singiel powieść obyczajowa miłość romans

Książka napisana lekko, z humorem. Spędziłam bardzo przyjemnie czas . Kolejna polska autorka, która miło mnie zaskoczyła. Temat może nie oryginalny, bo życie i miłość, ale ponadczasowy i...cóż dotyczący każdego. Polecam.

Gdy sięgnęłam po tę książkę i zaczęłam czytać, po kilku stronach zorientowałam się, że przecież znam te urokliwe miejsca przy Puszczy Solskiej, postaci i ich historie z innej powieści autorki "Przytul mnie", gdzie głównymi bohaterami są młodzi ludzie po przejściach: Ania i Michał. Różnica jest taka, że "Przytul mnie" przedstawia ich związek widziany przez Annę, natomiast w...

Na półkach: , , , , ,

„Singiel” to obyczajowa powieść o przypadkach Michała Rawicza, historyka z dyplomem w kieszeni, niepoprawnego optymisty, wrażliwego i uczciwego człowieka.
Jego życie, praca i podboje miłosne tworzą osnowę powieści. Dodać należy jeszcze olbrzymi bagaż informacji historycznych, babcinych sposobów na grypę, przysłów ludowych i poezji śpiewanej.
Podobnie jak kiedyś jego...

• Polskie chcę przeczytać
  • Przeczytane - 2014