Odpryski strzaskanej korony

Okładka książki Odpryski strzaskanej korony
Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 4)
Shards of a Broken Crown
Zysk i S-ka
2002-01-01
2002-01-01
Andrzej Sawicki
powieść fantasy

Okładka książki Władczyni Imperium Raymond E. Feist, Janny Wurts
Ocena 7,7
Władczyni Impe... Raymond E. Feist, J...
Okładka książki Córka Imperium Raymond E. Feist, Janny Wurts
Ocena 7,8
Córka Imperium Raymond E. Feist, J...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Nie najlepsza z cyklu, ale typowa dla Feista. Wydaje mi się, że im więcej jego książek czytam, tym bardziej przewidywalne się stają. Mimo wszystko lektura przyjemna, polecam :)

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Dodaj cytat z książki Odpryski strzaskanej korony