Oczarowanie Lily Dahl

literatura piękna
83-86743-23-9
Magdalena Słysz
literatura amerykańska

Niesamowita. Pełna dwuznaczności, przenikających się światów i znaczeń. Moje spotkanie z Lily było gwałtowne i niespodziewane.
Zostałem wciągnięty w świat, który do końca nie zrozumiałem. Świat widziany oczami dziewiętnastoletniej dziewczyny z amerykańskiej prowincji. Ale czy na pewno? Czy jest to miasteczko? Kim jest Lily? Nie znajdziemy tu jasnej odpowiedzi. Ale intuicja...

Rewelacyjna. Jak na współczesną książkę, jest niesamowicie uniwersalna i ponadczasowa, jej akcja mogłaby się rozgrywać w dowolnych czasach. Tak piszą zdolne, młode, wrażliwe, inteligentne pisarki. Polskiego odpowiednika - brak.

Dyskusje

• 01.Najbliższe plany