Last Sacrifice

Okładka książki Last Sacrifice
Richelle Mead Wydawnictwo: Hardcover Cykl: Akademia wampirów (tom 6) horror
horror
Akademia wampirów (tom 6)
Hardcover
2010-12-07
Data 1. wydania:
2010-12-07
angielski
urban fantasy fantasy paranormal romance vampire love

Uwielbiam Akademię! Ocena całości nie tylko tej części. Bohaterowie super, przygody ciekawe. Tym razem Rose musi udowodnić, że nie jest morderczynią.

Rewelacyjne zakończenie serii. Mam tu na myśli całą książkę, bo dzieje się tak dużo ważnych wydarzeń, że ciężko sprowadzić zakończenie serii do ostatniego rozdziału.
Bardzo pomysłowa, dobrze napisana, bardzo wciągająca. Taka jest ta część. Morderstwo, ucieczki, porwania, nowa królowa, inne związki, poświęcenie… Świetna robota.
To, co troszkę nawaliło, to fakt, że niewiadomo co z dość ważnymi bohaterami. Co z Sydney? Co takiego łączyło ją z Abe? A jak się ma Adrian? Domysły to za mało, przy ich tak dużym wpływie w wydarzenia.
Podsumowując - zdecydowanie polecam.

To, co troszkę nawaliło, to fakt, że...

Kocham tą serię.
WYDAWNICTWA CZEKAM NA WYDANIE ICH JESZCZE RAZ

Kocham tą serię.
WYDAWNICTWA CZEKAM NA WYDANIE ICH JESZCZE RAZ

Kocham tę książkę za wszystko.
Za rozbudowaną i wciągającą akcję, za miłość Adriana do Rose, za miłość Dymitra do Rose, za Christiana który w całej serii przeszedł niesamowitą przemianę, w sumie to Dymitr też, ale to Ozera robi tu za bad boya.
Kocham Abe'a, jego intrygi, świetny pomysł na wątek kryminalny.
No i oczywiście za przekazanie wartości przyjaźni i miłości ❤
Na prawdę warto to przeczytać!!!
Zmierzch się może schować!!!

Kocham tę książkę za wszystko.
Kocham Abe'a, jego intrygi, świetny pomysł na wątek kryminalny.
No i oczywiście za przekazanie wartości przyjaźni i miłości ❤
Na...

Naprawdę nie wiem jak można porównywać tę książkę do "zmierzchu". "Akademia wampirów" podobała mi się dużo bardziej. Bohaterowie są lepiej wykreowani, akcja płynniej poprowadzona, w sposób pozbawiony momentów nudy, a wydarzenia mają więcej sensu, widać przyczyny działań oraz ich skutki. Poza tym cała seria okropnie wciąga. Podczas czytania czułam się jakbym sama była Rose i rozumiałam skąd brały się jej reakcje. Mimo tytułu sugerującrgo tanie romansidło dla nastolatek zafiksowanych na punkcie wampirów, sposób w jaki został przedstawiony świat morojów i dampirów nie jest śmieszny i infantylny. Żądzi się swoimi prawami i ma problemy dobrze znane nam z historii. Chociaż z początku byłam sceptyczna, to teraz uważam tę serię za jedną z moich ulubionych.

Nie mogę dać innej oceny. Czytałam serię kilka razy i zaskakiwała mnie tak samo za każdym razem. Niesamowite jak autorka w każdym tomie potrafiła dawkować fabułę, że czytelnik stawał się uzależniony

Właśnie skończyłam ostatnia książkę z serii. Z jednej strony się cieszę, bo moje oczy już nie dają rady. 🤣 Za dużo tego, za szybko pochłonęłam całość. A z drugiej tak trochę smutno, chętnie przeczytałabym więcej. To nie jest książka, która jest idealna ale jest zabawna, wciągająca, szybko się czyta. Jest prosta ale warta! Dawno nie znalazlam czegoś takiego! Mało tego, przeczytałam dużo książek w swoim życiu ale żadna powiesc/seria nie odzwierciedla tego. Pierwszy raz przeżywałam każde etapy życia. Nie wiem, ale jak dla mnie bomba. Ta seria z całą pewnością trafi do mnie na regał. Mało tego, wciąż mam nadzieję, że dokończą serię filmową . Nie jestem pewna czy komuś to pasuje ale jeśli chodzi o film to go lubię I to bardzo, a aktorzy grający tam rolę przypadli mi niesamowicie do gustu. Naprawdę chciałabym by skończyli ta ekranizację z tą samą ma ekipą . I dziękuję Pani Richelle, że pozwoliła nam poznać życie Rose Hathaway i Dimitra Bielikow.❤️

Dworskie intrygi, kłamstwa, szokujące tajemnice, ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości - to wszystko czeka Was w ostatnim tomie "Akademii wampirów" wraz z miłosnymi rozterkami i krwiożerczymi strzygami.
Jest to tom, w którym widać ogromną zmianę, jaka zaszła w bohaterach na przestrzeni poprzednich pięciu tomów, choć dalej daleko im do ideałów.

O M G! Ta seria była epicka. Nie umiem znaleźć innych słów.
Wszystkie tomy były super, ale ten to chyba mój ulubiony <3
Było tyle akcji, że nie dało się nudzić podczas czytania. I znowu musiałam zarwać kilka nocek, wiecie jak to jest ... "Jeszcze tylko jeden rozdział" hahah
Szkoda mi Adiego ale cóż ... Tak musiało być.

O M G! Ta seria była epicka. Nie umiem znaleźć innych słów.
Wszystkie tomy były super, ale ten to chyba mój ulubiony <3
Szkoda mi Adiego ale cóż ... Tak musiało być.

REWELACJA! Ta książka jest naprawdę wybitna! Aż brak słów żeby opisać jak genialny okazał się finał serii. Zaskakujące zwroty akcji, realność postaci i sytuacji - brak przesadzonych zbiegów okoliczności, do tego trzymająca w napięciu końcówka i rewelacyjne zakończenie wątków, także tych miłosnych.

Naprawdę warto przeczytać zarówno ostatnią część, jak i każdą z pozostałych, poprzednich części ,,Akademii wampirów".

Naprawdę warto przeczytać zarówno ostatnią część, jak i każdą z pozostałych,...