Systemy myślenia ludów Wschodu. Indie - Chiny - Tybet - Japonia

Okładka książki Systemy myślenia ludów Wschodu. Indie - Chiny - Tybet - Japonia
Hajime Nakamura Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Ex Oriente filozofia, etyka
filozofia, etyka
Ex Oriente
Ways of Thinking of Eastern Peoples: India - China - Tibet - Japan
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2005-01-01
2005-01-01
9788323319481
Maciej Kanert, Wisława Szkudlarczyk
Azja Orient Japonia Chiny Tybet Indie indologia sinologia tybetologia japonistyka cywilizacja kultura filozofia religia buddyzm hinduizm konfucjanizm taoizm orientalistyka antropologia etnologia etnopsychologia