ROZWIŃ ZWIŃ

Przemoc - uraz psychiczny i powrót do równowagi

Okładka książki Przemoc - uraz psychiczny i powrót do równowagi
Lewis Judith Herman Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Trauma and Recovery: The Aftermath of Violence--from Domestic Abuse to Political Terror
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2002-01-01
2002-01-01
83-87957-92-5
Magdalena Kacmajor, Anna Kacmajor
trauma stres traumatyczny ptsd

więcej Więcej

Książka opisująca procesy zachodzące u rodzin i ich dzieci w domach dotkniętych przemocą.

Gorąco polecam!
Mądra książka, napisana bez naukowego bełkotu, mnóstwo przykładów.
Polecam również wywiad z autorką:
Bardzo podobają mi się fragmenty o uzdrawiającej sile prawdy (zarówno w książce, jak i w wywiadzie). Wypowiedzenie prawdy uzdrawia.
Z wywiadu: "nie mów tego, co inni mówią, że powinnaś czuć/myśleć/mówić, ale powiedz...

• Psychologia
  • Przemoc
  • Trauma
  • Praca
  • 2019

Lewis Judith Herman Przemoc - uraz psychiczny i powrót do równowagi Zobacz więcej