Psychologia dziecka

Okładka książki Psychologia dziecka
H. Rudolph Schaffer Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Introducing Child Psychology
2014-01-01
2008-01-01
Aleksander Wojciechowski
psychologia dziecko rozwój

Oficjalne recenzje i

Dziecko nie jest bryłą gliny

Link do recenzji

65 63 61

Książka „Psychologia dziecka” H. Rudolpha Schaffera zabiera czytelnika w świat ukazujący znaczenie dzieciństwa dla funkcjonowania człowieka przez całe życie.
Książkę przeczytałam kilkanaście razy, to jeden z podręczników, jakie powinien przeczytać przyszły nauczyciel.
Książka pozwala zrozumieć sens zmian rozwojowych w różnych obszarach funkcjonowania dziecka. Wyczerpująco...

• Psychologia
  • Studia
  • Chcę w prezencie
  • Pedagogika
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Psychologia dziecka