Osobiste demony

Stacia Kane Wydawnictwo: Amber Cykl: Megan Chase (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Personal Demons
fantastyka, fantasy, science fiction
Ewa Spirydowicz
demony potwory Megan Chase

Na półkach: , , , ,

W ramach grzebania w starych książkach, po dekadzie wróciłam do S. Kane. Chciałam przekonać się czy nadal będzie mi się podobała. No i niestety podoba mi się mniej. Dlaczego? Dlatego, że ja stałam się silniejsza i mądrzejsza, a główna bohaterka nie. W sumie, to dobry romans paranormalny. Jest pomysł, jest gorący amant z mroczną duszą, jest niezwykła bohaterka, ale tak jakoś...

Fajna książka fantasy. Lubię w takim stylu odciąć się od rzeczywistości dlatego szybko się ją czytało.

Czyta się ją szybko choć jej powieść tamtą druga o nieswiete duchy bardziej misie podobała

Na półkach: , , , , ,

Naczytałam się tylu pozytywnych recenzji, że nie zwlekając zabrałam się za tą pozycję. No się dział. Przyznaję, że nie spodziewałam się, że odkryję najbardziej irytującą bohaterkę książkową. Megan Chase to rozpieszczona, irytująca, głupia egocentryczka -mogę tak w kółko. Przez jej przemyślenia/wypowiedzi miałam zamiar porzucić lekturę przynajmniej 3 razy. Stwierdziłam...

Przyjemnie się czytało, nie jest to żadna zachwycająca książka fantasy, ale dobry romans paranormal. Czyta się bardzo szybko, prosty język, nie zbyt zawiła fabuła. Pani doktor trochę irytuje, ale Dante ją dopełnia. Za to troje demonów- ochroniarzy no cóż ja bym takich chciała. Dla kobiet na zrelaksowanie się gorąco polecam.

Świetny erotyk w ciekawej oprawie fantasy!

,,Jej ciało stanęło w ogniu, jakby podpalił ją jednym ruchem..."

Książka ,trafiła w moje ręce przypadkowo okazała się niesamowicie trafnym wyborem. Zakończenie nieprzewidywalne, brak mi słów żeby opisać to jak bardzo przypadła mi do gustu. Fantastyczna

Osobiste demony to wstęp. Wprowadzenie do historii, przedstawienie bohaterów. Nie powiem, całkiem niezłe, bo polubiłam ich od początku. Myślę, że nie miałam problemów z odróżnieniem kogo autorka chce, aby czytelnik polubił, a kogo znienawidził. Pod tym, względem nie jest to trudna książka do rozszyfrowania. Dante jest taki jakim ja wyobrażam sobie dobrego demona (tak,...

Nawet pisać mi się o tym nie chce.
Nie wątpię, że są chętni na takie lektury. Są osoby, którym podoba się taki styl pisania, czy sposób nakreślenia bohaterów.
Ja do nich nie należę. Całość wydaje mi się drewniana, sztuczna i kompletnie pozbawiona sensu.
Żenada. Dla autorki - że napisała, i dla mnie - że przeczytałam.

Przyjemnie się czytało.Lektura nie było zbytnio skomplikowana.Główna bohaterka ma pewne problemy z demonami. Oj tam takie małe problemy ;).Dodajmy do tego trochę akcji i trochę romansu. Idealna książka na wieczór gotowa.Z chęcią przeczytam drugi tom.

Dyskusje

• Fantastyka