Ozzy bez cenzury

biografia, autobiografia, pamiętnik
83-86365-80-3
Marek S. Fog
muzyka biografia

Obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów Ozzego, czyta się szybko i przyjemnie. W przeciwieństwie do innych biografii ta koncertuje się na Ozzym oraz jego zespole a nie wyłącznie na seksie oraz chlaniu wódy.

Już po obejrzeniu 10 lat temu reality how "Rodzina Osbournów" wiedziałam, że Ozzy jako Książe Ciemności to jedynie rola. Książka jedynie to potwierdziła a z niektórych jego przygód czy wypowiedzi śmiałam się do rozpuku :)

• Muzyczne
  • Muzyka