Ida. Historia ojcobójczyni

1997-01-01
1997-01-01
Paweł Latko
ida ojcobójczyni biografia

Przeczytałam ją mając ledwo co skończone 13 lat i pozwoliła mi spojrzeć na życie w odmienny sposób. Doceniłam co mam.

Nikt nie wie skąd ta książka znalazła się u nas w domu. Sięgnęłam po nią w wieku 14 może 15 lat chyba tylko dlatego że zaintrygowała mnie okładka. Nie spodziewałam się aż tak przerażającej historii młodej dziewczyny.
Polecam, ale nie wszystkim się spodoba.

Polecam, ale nie wszystkim się spodoba.

Czytałam ją mając 14 lat ? Albo i jeszcze mniej i pamiętam, że MOCNO mną wstrząsnęła...z chęcią przeczytałabym raz jeszcze.

Historia naprawdę warta uwagi. To trzeba przeczytać.

Historia naprawdę warta uwagi. To trzeba przeczytać.

pilnie poszukuję tej książki, jeśli ktoś ją ma i mókłby mi pożyczyć albo odsprzedać to proszę o kontakt gg nr43027680

• Traumatyczne dzieciństwo
  • 🔫 Seryjni mordercy, kryminologia, tortury itp.
  • Przeczytane w 2013 roku
  • Lit.faktu