Wyroki życia

2009-11-19
2009-11-19
978-83-241-3525-7
Agnieszka Weseli-Ginter
autobiografia szkolna koleżanka więzienie zabójstwo dziecka książka

Nie mogłam przebrnąć, zagmatwana, duża ilość nudnych opisów.... To chyba nie dla mnie, choć zapowiadała się na początku ciekawie.

Przeczytałam opinie o tej książce po jej wypożyczeniu z biblioteki, a skoro już wypożyczyłam to postanowiłam przeczytać mimo wielu negatywnych opinii. I tak w porównaniu z tymi opiniami nie było aż tak źle, co też nie oznacza, że było dobrze. Dosyć szybko przeczytałam, połapałam się w zagmatwanych wydarzeniach, natomiast niestety zakończenie bardzo słabe, takie trochę pisanie o niczym, niby celem ma być rozwiązanie zagadki zabójstwa dziecka, a tak naprawdę autorka skupia się na innych sprawach....słabo słabo słabo, drugi raz bym nie sięgnęła po tą książkę i nie polecam....

Wciągnęła mnie ale koniec mnie rozczarował ;/

Wciągnęła mnie ale koniec mnie rozczarował ;/

Książke przeczytałam bardzo dawno, i nie wspominam jej dobrze. Spodziewałam się dobrej powieści psychologicznej, jednak bardzo się zawiodłam. Stanowczo nie polecam.

oceniam książkę jako słabą, ponieważ czytałam bardzo dawno i pomimo ponownego przeczytania recenzji za nic w świecie nie jestem w stanie przypomnieć sobie o co tam właściwie chodziło...co świadczy tylko o tym, że książka musiała być naprawdę kiepska ;)

Niestety muszę się zgodzić z opiniami umieszczonymi przez moich poprzedników dotyczących tej książki.
Bardzo ciężko się ją czyta, za dużo wątków,postaci, przeszłość miesza się z teraźniejszością ...
Nie polecam

Nie polecam

Mam mieszane uczucie do tej książki. Pomysł na nią - świetny. Realizacja - kiepska. Koszmarny chaos w fabule. Łatwość z jaką czytelnik się w niej gubi już na pierwszych stronach powoduje, że czyta się ja długo ( w moim przypadku wręcz z przerwami i kilkoma podejściami). Szkoda, że świetny pomysł został fatalnie zrealizowany. Czytanie raczej na własne ryzyko.

"Odwołuję się do piątej poprawki konstytucji"

Opis z tyłu książki był bardzo zachęcający. Przed wypożyczeniem powieści nie czytałam opinii czytelników. Zdałam się sama na siebie. W domu kiedy już postanowiłam dowiedzieć się co o tej książce sądzą inni. Zraziłam się do niej. Ale postanowiłam przeczytać. Thriller z pewnością to nie jest. Ale za to dość ciekawa powieść obyczajowa. Autorka używa zbyt wielu zdań do opisania jednej sytuacji, a nad swoim stylem pisania mogłaby jeszcze trochę popracować. Główna bohaterka irytowała mnie na każdy możliwy sposób. Czasami nawet zastanawiałam się czy aby na pewno posiada coś takiego jak mózg. Ale muszę przyznać, że czasami zdarzały się jej przebłyski inteligencji. Do reszty nie mam więcej zastrzeżeń i polecam tą pozycję ;)

"Odwołuję się do piątej poprawki konstytucji"

Juz napewno nie siegne po ksiazke tej autorki.Strasznie przynudza .Uzywa tylu niepotrzebnych zdan na wiele sytuacji.Ja bym jej ksiazki nie wydala.Duzo jej brakuje do bycia pisarka.Nie polecam ksiazek tej marnej blondyny co to sie wydaje ze pisac umie.

"Trzecia książka... Cóż, była niekochanym, nieudanym dzieckiem, które trzeba wychwalać." Opis tej książki mieści się w pierwszym rozdziale książki.

• Kryminały
  • Literatura amerykańska
  • Zostawione w Miejskich Regałach Książkowych w Poznaniu

Dodaj cytat z książki Wyroki życia