Dobra miłość - co robić aby nasze dzieci miały udane życie

Okładka książki Dobra miłość - co robić aby nasze dzieci miały udane życie Wojciech Eichelberger, Andrzej Samson
Okładka książki Dobra miłość - co robić aby nasze dzieci miały udane życie
Wojciech EichelbergerAndrzej Samson Wydawnictwo: Ego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ego
2002-01-01
2002-01-01
83-917171-0-0
dialog dziecko psychologia

Okładka książki Trudne związki Wojciech Eichelberger, Małgorzata Szcześniak
Trudne związki Wojciech Eichelberg...
Okładka książki Academia. Magazyn Polskiej Akademii Nauk nr 3 (63)/2020 Jerzy Duszyński, Wojciech Eichelberger, Joanna Mizielińska, Joanna Mysona Byrska, Dorota Sumińska, redakcja pisma Academia
Academia. Maga... Jerzy Duszyński, Wo...
Okładka książki Patchworkowe rodziny. Jak w nich żyć Wojciech Eichelberger, Alina Gutek
Patchworkowe r... Wojciech Eichelberg...

Okładka książki Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły Adele Faber, Elaine Mazlish
Jak mówić żeby... Adele Faber, Elaine...
Okładka książki Zatrzymaj się Renata Dziurdzikowska, Wojciech Eichelberger
Zatrzymaj się Renata Dziurdzikows...
Okładka książki Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole Adele Faber, Elaine Mazlish
Jak mówić, żeb... Adele Faber, Elaine...

Skłania do refleksji.
Zadaje dobre pytania.
Dużo przykładów z życia.

Skłania do refleksji.
Zadaje dobre pytania.
Dużo przykładów z życia.

Prosty język, prosty przekaz, ale mam wątpliwości, czy jest w ogóle pomocna.

Prosty język, prosty przekaz, ale mam wątpliwości, czy jest w ogóle pomocna.

Przyjemna lektura, która otwiera oczy na niektóre aspekty wychowania, a czasem przypomina o rzeczach oczywistych. Nietypowa treść, która jest zapisem rozmowy pomiędzy autorką a specjalistami jest łatwiejsza w odbiorze, także nie należy obawiać się nudnej treści książek psychologicznych.

Przeczytałam dawno temu, ale raz na jakiś czas wracam, czasem do całego tekstu a czasem tylko do poszczególnych rozdziałów. I "wciskam", czasem na siłę, wszystkim znanym mi rodzicom. Każdy, kto ma dzieci, powinien ta książkę przeczytać.

Warto przeczytać

Warto przeczytać

Książkę czytałam długo,taki mam zwyczaj przy czytaniu poradników.
Przyjemnie się czyta, napisana w prostej formie dialogu. Starałam się po trochu dozować i porządkować informacje w głowie. Wiele tematów obejmuje i otwiera oczy na rzeczy oczywiste ale zapominane w pogoni życia.Odpowiada na pytanie zadane w tytule książki.
Na pewno wrócę do tego poradnika.
Warto po nią sięgnąć.

Książkę czytałam długo,taki mam zwyczaj przy czytaniu poradników.
Na pewno wrócę do tego poradnika.
Warto po nią sięgnąć.

Książka, którą przeczytałam w jeden dzień bo tak bardzo mnie wciągnęła :) Polecam ją przeczytać każdemu, zwłaszcza osobom, które starają się o dziecko. Porady w niej zawarte pomogą wychować zdrowe i szczęśliwe potomstwo. Mnie ta książa uświadomiła, że rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność i na pewno nie chcę podjąć tej roli w moim życiu :)

Super pozycja, którą polecam każdemu tacie :)

Super pozycja, którą polecam każdemu tacie :)

Książkę czyta się świetnie, polecam osobom w każdym wieku. Mnie może nie nauczyła wiele, bo dużo sama wiedziałam, ale pomogła ująć niektóre rzeczy w słowa. Niezwykle pomocna gdy ktoś np. zauważy niepokojące symptomy u swojego dziecka :) . Warto zasięgnąć także porad co do wychowania swojej pociechy. Myślę że jest bardzo pouczająca i poleciłabym ją moim znajomym. Polecam także wam drodzy czytelnicy :)

Dobre. Niby na całkiem sporo z tych rzeczy sama wpadłam, ale warto wiedzieć, że to nie tylko moje fanaberie. Nawet, jeśli dla kogoś po przeczytaniu wszystkie tezy wydadzą się oczywiste i mało odkrywcze, to jednak warto mieć je skatalogowane.

• Psychologia
  • Poradniki
  • Dla rodziców
  • Pożyczone

Wojciech Eichelberger Dobra miłość - co robić aby nasze dzieci miały udane życie Zobacz więcej