Między życiem a śmiercią

Okładka książki Między życiem a śmiercią Margit Sandemo
Okładka książki Między życiem a śmiercią
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Cykl: Tajemnica Czarnych Rycerzy (tom 2) literatura piękna
Tajemnica Czarnych Rycerzy (tom 2)
Dit ingen gar
Pol-Nordica
2001-01-01
2001-01-01
Iwona Zimnicka
klątwa rycerze bracia tajemnica

Dalsze losy Jordiego i Antonia, Unni, Mortena i Vesly. Nasi bohatetowie staraja sie rozwiazac zagadke z przed wiekow i pomoc Czarnym Rycerzom odzyskac spokoj. Niestety straszni Mnichowie i ich poplecznicy nie ustaja w staraniach, aby im w tym przezeszkodzic.

Pomiedzy mlodymi rodza sie uczucia. Wszystko wydaje sie jeszcze bardziej skomplikowane. Moze pomocna okaze sie babcia Mortena? Czy dysponuje wiedza, ktora pomoze rozwiazac smiercionosna zagadke?

Arcydziela sie spodziewajmy, ale milo i szybko sie czyta 😘

#margitsandemo #fantasy #seria #tajemnicaczarnychrycerzy #mileczytanie #52bookchallengepl

Czyta się szybko, ale te dialogi i przemyślenia bohaterów ... aż się dziwie że oni są po dwudziestce - rozmawiają i myślą (niektórzy) jak nastolatki. Kiepsko pisane, są gwałtowne przeskoki od romansowych uniesień i przemyśleń do silnych emocji związanych z pogonią, wypadkiem na statku i ogólnie ściganiem się ze śmiercią, ale ... nie czuć tego w ogóle, z opisu, z rozmów bohaterów. To samo co przy pierwszym tomie - czytam z sentymentu.

Tajemnica Czarnych Rycerzy - Tom 2

Tajemnica Czarnych Rycerzy - Tom 2

takie Teen-Fantasy

takie Teen-Fantasy

1987

Fabuła nieco ciekawsza niż dość toporny początek, ale "romantyczne" wstawki ciągną wydarzenia w dół.

Po prostu Margit Sandemo. Czyta się przyjemnie i to najważniejsze :)

Po prostu Margit Sandemo. Czyta się przyjemnie i to najważniejsze :)

• Tajemnica Czarnych Rycerzy
  • Margit Sandemo

Dodaj cytat z książki Między życiem a śmiercią