Czekaj do północy

2009-01-01
9788325204174
Anna Palmowska
morderca ofiara zegar

Spełniła moje oczekiwania. Lekki romans z wątkiem kryminalnym z totalnie wyidealizowanymi bohaterami.

Uwielbiam ten gatunek, a Pani Amanda jest mistrzynią w czarowaniu czytelnika. Ten tajemniczy świat mnie wciąga bez reszty, o erotyce nie wspomne.

Nie spodziewałam się tak dobrej książki. Tuszyłam kiczowatego romansu bez żadnej akcji a to, co stworzyła autorka przerosło moje wszelkie oczekiwania. Bogata fabuła sprawia, że nie można przestać czytać, nie mówiąc już o wątku romantycznym powieści, wzmocnionym bajecznymi opisami tejże miłości. Akcja toczy się wokół nowo przybyłej mody na pokazy spirytystyczne potęgując i tak bardzo ciekawą fabułę. Książka, której nie powstydzi się żaden fan romansów.

Lekkie pióra, romans, sensacja, zagadka. Wszytko to, czego spodziewamy się po tej autorce. Ciekawe postaci i szybka akcja.

Następne spotkanie z tą autorką.

"Czekaj do północy" jest to historia z wątek spirystystycznym i miłosnym pomiędzy Caroline a Adamem. Ona, uwikłana w skandal, musiała zmienić tożsamość i zacząć wszystko od nowa, On, wychowany na ulicy, dzięki pomocy pewnego dżentelmena z wysokich sfer, dostał szansę na lepsze życie, podobnie jak jego rodzeństwo.

Zabójstwo Elizabeth Delmont, słynnego medium, wzbudza sensację w towarzystwie i w całym Londynie. Na jej seanse spirytystyczne, przychodziło wiele osobistości. Teraz jej rywalka Irene Toller, zyskała popularność. Niestety dochodzi do następnego zabójstwa, któremu nie można było zapobiec. Caroline i Adam, łączą siły i wspólnie prowadzą śledztwo, które przyniesie rozwiązanie zagadki i inne niespodzianki...

Bardzo przyjemna i wciągająca książka. Nigdy bym się nie domyśliła kto jest zabójcą. Ma podobna tematykę co "Kryształowe Ogrody". Myślę, że fanom Amandy Quick na pewno się spodoba.

Następne spotkanie z tą autorką.

Zabójstwo Elizabeth...

Jak każdą książkę pani Amandy czyta się szybko, miło i przyjemnie. Romans z kryminalnymi elementami. Sympatyczni bohaterowie i około romansowa fabuła. Bardzo dobra rozrywka, wystarczyła na dwa wieczory. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po coś lekkiego.

Książka od razu mnie wciągnęła. Jest interesująca i tajemnicza. Wprost nie szło się od niej oderwać. Czytałam ją z zapartym tchem.
Tak odwrócili moją uwagę, że jak i Adam wytypowaliśmy nie tego podejrzanego.
A końcówka była słodka <3.
Gorąco polecam ! ! !

Tak odwrócili moją uwagę, że jak i Adam wytypowaliśmy nie tego podejrzanego.
A końcówka była słodka <3.
Gorąco polecam ! ! !

Lekki, łatwy i przyjemny romans z niebanalnym wątkiem kryminalnym. Amanda Quick w najlepszym wydaniu. Polecam!

Ciekawa historia o Caroline i Adamie. Wątek miłosny i kryminalny interesująca i wciągająca.

Klimat książki jak najbardziej w stylu Amandy Quick. Tutaj nie ma się do czego przyczepić, pomysł na książkę ciekawy. Jak najbardziej książkę mogę polecić, ponieważ jak przy to romansach, nie możemy zbyt wiele wymagać. Mimo wszystko czegoś mi jednak brakowało. Ale i tak polubiłam głównych bohaterów. :) Nie mogę powiedzieć że nudziłam się czytając tą książkę więc polecam ją i pozdrawiam serdecznie. :)

• Romans historyczny
  • Romans