Smak raju

8371202288
Magdalena Gołaczyńska
dziedziczka romans

Okładka książki Gloria Graham Masterton, Karolina Mogielska
Gloria Graham Masterton, K...

Szkoda czasu...

Szkoda czasu...

Bardzo ciekawa książka, czytałam ją z zapartym tchem. Ciekawa fabuła. Nie jest to typowe romansidło, gdzie wszystko jest do przewidzenia.

Dziwna książka, niby zaczyna się jak romasidło, ale potem gdy pojawiają się czasy wojenne nabiera głębi i staje się nawet trochę ciężka. Przeczytałam, ale już do niej nie wrócę.

Czytanie tej książki wiąże się z nad wyraz mocnym pragnieniem sięgnięcia po dobrego szampana :)

Fajna. Tylko tyle :)

Fajna. Tylko tyle :)

• Graham Masterton
  • Masterton Graham
  • Chcę kupić
  • 2007
  • Beletrystyka: Horror/Kryminał/Thriller/Sensacja

Dodaj cytat z książki Smak raju