Zagrożenie

2009-01-01
Maria Świderska
kryminał

więcej Więcej

Nie była to zła historia, ale nie dokońca trzymała w napięciu. To jest kryminalny romans.

Tess Gerritsen jest z pewnością bardzo dobrą pisarką thrillerów. Tutaj mamy zalążek miłości oparty na wzajemnym zaufaniu w skrajnie niebezpiecznych sytuacjach. Autorka kontrastuje ze sobą nieudane związki, z tymi opartymi na wzajemnym i bezgranicznym zaufaniu.
Podkreśla również, że jeden moment, może całkowicie odmienić nasze życie.
Polecam

Pierwsza i jedyna książka autorki, której nie przeczytałam do końca. Jest słaba, nudna, przewidywalna i właściwie o niczym. Nawet wybitni autorzy mają swe złe dni

"Schowała się głębiej w fałdy płaszcza, marząc, o tym, by zadziałał jak czapka niewidka." (Harlequin Enterprises)

Po serii doskonałych książek Tess Gerritsen, które pochłonęłam w tempie ekspresowy, "Zagrożenie" jest zaskakująco słabe. Nie trzyma w napięciu, nie ma w nim "smaczków medycznych"... Dodatkowo książka przez większą część wydaje się komedią pomyłek, co zdecydowanie nie służy thrillerom.

• Tess Gerritsen
  • Thriller medyczny