Koszmary przeszłości

Erica Spindler Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
Justice for Sara
Burda Publishing Polska
kryminał, sensacja, thriller
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
zwłoki morderstwo zarzut siostra podejrzana

Fiuu...Fiuuu.... Nawet całkiem niezła książka. Połknęłam ją jednym kęsem i się przy tym nie nudziłam.
Domysły, zamysły, niesłuszne bądź słuszne oskarżenia. Dla mnie działo się dość sporo.
Polecam :)

Dość lekki język i sprawnie poprowadzona fabuła, jednak bez większych rewelacji. Niewygajający, lekki kryminał

Generalnie książkę oceniam dość dobrze, mimo jej przewidywalności i małej oryginalności.

Przez książkę "przeszłam" dość szybko dzięki prostemu językowi jakim posługiwała się autorka.
Nie miałam większych problemów z całościowym odbiorem treści. Polecam czytelnikom, którzy poszukują niezobowiązującej lektury, która pozwoli im chociaż na chwilę zapomnieć o własnych troskach.
Jeszcze nie wiem czy sięgnę czy nie po książki tej autorki, przynajmniej na ta...

Zawsze zadziwia mnie jak dobrze Pani Spindler łączy kryminał i romans. Uważam że proporcje wyśmienite.
Historię czyta się lekko bo właśnie takie ma pióro autorka, a jednocześnie do ostatnich stron potrafi czymś zaskoczyć.

Kit-kat ze zbuntowanej nastolatki, może przez przeżytą tragedię, wyrosła na zdecydowaną, inteligentną kobietę. Po 10 latach od morderstwa jej siostry...

Bardzo sympatyczna i lekka. Kryminal z wątkiem miłosnym to coś, co lubię. Idealna na oderwanie się wieczorem od całodziennego przygotowywania do maturki 😅

"Koszmary przeszłości" to jedna z lepszych książek z gatunku thriller, która trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Pewnego dnia siedemnastoletnia Katherine budzi się i odnajduje zmasakrowane zwłoki swojej siostry Sary. W ułamku chwili zostaje główną podejrzaną morderstwa, a istniejące dowody jedynie działają na jej niekorzyść. Lata mijają, wspomnienia pozostają. Tak...

Erica Spindler w mistrzowski sposób stopniuje emocje. Lęk i napięcie, niepokój i oczekiwanie, niepewność i podejrzenia. W tle, jakby nieśmiało, naszkicowany jest wątek miłosny z przystojnym detektywem w roli głównej. Zawiłe relacje rodzinne i przyjacielskie i coraz wyraźniejsze dowody sprawiają, że już nikomu nie można ufać i trzeba walczyć o swoją sprawę samemu. Czytelnik...

Książka mi się podobała. Główna bohaterka Kat jest trochę porywcza, żeby nie powiedzieć - bezmyślna i ciągle pcha się w nowe kłopoty, ale ma swój urok. Nie sposób nie polubić także policjanta Luka. Czyta się lekko, jak wszystkie książki pani Spindler. Efektu nie zepsuł nawet fakt, że mordercę Sary odkryłam w połowie powieści, bo i tak niektóre elementy zakończenia mnie...

Jak niemal wszystkie książki tej autorki i ta jest bardzo dobra. Straszliwa zbrodnia sprzed lat i uniewinniona podejrzana. Próba zmierzenia się z przeszłością i dojścia do prawdy. Książka wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu do końca. Polecam!

• 2014
  • Erica Spindler