Igrając z pokusą

Ewa Maciejczuk Wydawnictwo: Ailes literatura obyczajowa, romans
Ailes
2024-06-05
2024-06-05
Romans Romans biurowy Intryga Różnica wieku Trudna przeszłość Asystent szefowej Biuro randkowe Program telewizyjny Hate-love

🔥Od pierwszych stron zostajemy zrzuceni na emocjonalną bombę w której to kobieta gra główną rolę.To ona jest demonem pożądania,która jest pewną siebie osobą,umiejącą pokazać swoje zainteresowanie.Pewność siebie bije po oczach i czasem wydawało mi się,że aż za bardzo…po czasie okazuje się to złudne.Jej przeszłość sprawiła,że stworzyła ochronny pancerz,by chronić swoje serce.

💔 Nie łudźcie się,że to typowy romans biurowy w którym pani prezes uwodzi asystenta.Ta historia to coś więcej!
To walka ze sobą,ze swoimi słabościami,niedoskonałościami i powracającą przeszłością jak bumerang.
✔️Choć na pierwszy plan wysuwa się rosnące-zakazane uczucie to z biegiem wydarzeń otrzymujemy niespodziewane zdarzenia z życia bohaterów,które powalają na kolana!A to za sprawą niebezpiecznych chwil,wybaczenia braku szczerości bądź pokazania ponad wszystko swojego uczucia!

✔️Historia Aurory i Harry’ego dała mi olbrzymią dawkę emocji,wzruszeń i udowodniła,że kobieta w związku może być starsza lub bogatsza i stworzyć piękną relację.Bo w życiu najważniejsza jest uczucie dla którego warto czekać i walczyć z przeciwnościami losu.

🔥 „Igrając z pokusą” jest świetną historią bohaterów z różnicą wieku i przeszłością z którą trzeba się zmierzyć.
Gwarantuje,że pokochacie tą opowieść.

P O L E C A M

Wiecie jak ja kocham twórczość od Ewa Maciejczuk Autor tak wiecie doskonale!

Pierwszy raz od bardzooo dawna, w sumie od samego początku naszej znajomości, dostałam od niej książkę w ciemno.

Tak, dobrze czytacie.

"Igrając z pokusą" czytałam po raz pierwszy w formie papierowej, a nie tak jak mamy to w zwyczaju w pliku elektronicznym nim jeszcze tekst trafia do wydawcy i wiecie co?

Zapomniałam, jak to jest przeczytać coś od Ewy, gdy treść jest już wydana, jednakże po tej pozycji wiem, iż ta autorka potrafi mnie jeszcze zaskoczyć, tym co stworzy 🤯 Dobra, zawsze mnie zaskakuje, ale teraz się czułam, jakbym nie znała jej od takiej strony.

Strony romantycznej, delikatnej i magicznej.

Bo nie będę ukrywać bawiłam się świetnie przy historii Aureoli i Harrego, którzy mimo dzielącego wieku, nadrabiali wszystko swoją inteligencją czy ciętym językiem. Tym cielesnym także, pomimo, iż to mężczyzna tutaj jest tak zwanym uczniem w sferze erotycznej.

Ta dwójka razem, to połączenie ognia z wiatrem, które otulą Was w deszczowy poranek, albo zakończą pozytywnie Wasz ciężki dzionek!

Jeżeli jedziecie na urlop, a czujecie się samotni, to polecam wraz z bohaterami wybrać się w podróż po budynku Davies lovers, być może nie tylko klienci firmy, ale także i Wy znajdziecie kogoś, kto zawróci Wam w głowie, tak samo, jak mi ta treść!

Ogromnie polecam!

Wydawnictwo Ailes

#ewamaciejczuk #wydawnictwoailes #booklover #booklovers #czytampolskichautorów #czytajlegalnie #igrajączpokusą

Wiecie jak ja kocham twórczość od Ewa Maciejczuk Autor tak wiecie doskonale!

Tak, dobrze czytacie.

[współpraca reklamowa ]
Dzisiaj zaczęłam książkę ,,Igrając z pokusą" autorki Ewy Maciejczuk.
Drodzy czytelnicy nie będę ukrywać i wyznam Wam całą prawdę. Mowa o tej książkę. Historia i książka jest świetna! Polecam z całego serca żebyście ja przeczytali, bo warto.

Główną bohaterką jest tutaj Aurora. Kobieta jest właścicielką agencji matrymonialnej. Bardzo twardo stąpa po ziemi. Jest bardzo inteligenta i przedsiebiocza. Wydarzenia z przeszłości odbiły się na niej bardzo i kobieta stała się silna i niezależna. Aż do pewnego momentu.

Drugim bohaterem jest Harry. Chłopak chwyta się każdej możliwej pracy. Pewien mężczyzna proponuje mu żeby poszedł na rozmowę o pracę do tej agencji na stanowisko asystenta. Jest bardzo nieśmiały.

Książka jest świetna. Bardzo szybko się ją czyta i wchodzi w świat bohaterów. Książka bardzo ciekawa. Taki romans biurowy. Dużo zwrotów akcji. Autorka pokazała że wiek,liczby na koncie bankowym nie grają roli. Tylko ważna jest rozmowa z drugą osobą. Ta dwójka jest świetna. Nie spodziewałam się takiej świetnej książki. Dziękujemy wydawnictwu że mogłam tę książkę przeczytać i autorce za tą cudowną, prawdziwa historię. Dziękuję.

[współpraca reklamowa ]
Dzisiaj zaczęłam książkę ,,Igrając z pokusą" autorki Ewy Maciejczuk.

Historia Aurory i Harrego ogromnie mi się podobała. Fabuła wciąga od pierwszych stron, może dlatego, że tym razem to kobieta jest tą bardziej doświadczoną, starszą osobą w relacji.
Aurora to kobieta, która do wszystkiego doszła ciężką pracą, jest surowa, wymagająca, prowadzi firmę Davies lovers, ma pieniądze, jedyne czego jej brakuje to miłości. Kiedy w firmie pojawia się Harry, który na już szuka pracy, Aurora postanawia dać mu szanse, coś w tym chłopaku się jej podoba, a z pewnością ją pociąga. Ta dwójka to całkowite przeciwieństwa, ale jak mówią przeciwieństwa się przyciągają. Czy tym razem też tak będzie?

Aurora i Harry skradli moje serce i choć na początku nie podobało mi się zachowanie Aurory to, zagłębiając się dalej w fabułę, wiem dlaczego taka była i co sprawiło, że tak traktowała mężczyzn. Harry natomiast to uroczy młody chłopak, trochę nieśmiały, kompletnie niedoświadczony jeśli chodzi o kobiety, ale świetnie sobie dawał radę z wymagającą Aurorą. Jako jedyny dostrzegł, że pod tą twardą skorupą jest inna, całkiem miła i pragnjaca miłości kobieta. Ich relacja była skomplikowana, przez to też, że nie byli że sobą tak do końca szczerzy. Kiedy przeszłość ponownie dopadła Aurore, a tajemnica Harrego ujrzała światło dziennie, kobieta zrobiła najgorszą rzecz jaką mogła zrobić, a mianowicie uciekła. Ale czy to jest dobre rozwiązanie? Myślę, że szczera rozmowa wiele by wyjaśniła i może zapobiegła, niektórym wydarzeniom. A jeśli jesteście ciekawi jakich, zapraszam do przeczytania Igrając z pokusą.

Autorka stworzyła naprawdę świetną historię, pełną emocji, która pokazuje, że w życiu nie ważne jest kto ile ma pieniędzy czy jakie się ma stanowisko, że nie liczy się wiek, tylko bliskość, miłość, zaufanie i wsparcie drugiej osoby oraz szczera rozmowa.

Polecam Wam ją z całego serca, a co dostaniemy w książce, różnice wieku, namiętne sceny, romas biurowy, tajemnice, walkę o miłość i nawet przez moment było niebezpiecznie, także zapraszam.

Aurora to kobieta która twardo stąpa po ziemi. Ma pieniądze, ale brakuje jej miłości. Mimo, że ma firmę w której miłość, aż ulatnia się w powietrzu. Pewnego dnia o pracę wręcz błaga młody mężczyzna. Mimo, że nie pasuję na to stanowisko to dostaję tą pracę. Harry wydawał mi się taki nieśmiały i to Aurora robi pierwszy krok. Mamy tutaj nietypową relacje różnicy wieku. Kobieta jest starsza. Zabawna historia na jeden wieczór.

Aurora jest właścicielką agencji matrymonialnej a tym samym osobą twardo stąpającą po ziemi. Zdaję sobie sprawę ze swojej seksualności i otwarcie to wykorzystuje w kontaktach ze swoim asystentem cieszą się za każdym razem, kiedy on się peszy.

Harry łapie się każdej pracy byle tylko jakoś przeżyć. Praca jako asystenta spadła na niego niespodziewanie jednak mężczyzna zrobi wszystko, aby ją dostać. Nieśmiały, niedoświadczony, ale i zdeterminowany młody mężczyzna chcący osiągnąć coś w życiu.

Fabuła zachwyciła mnie od pierwszej strony, ponieważ tym razem to ona jest od niego starsza, bardziej doświadczona. Niesamowite klimat książki a także ciągłe docinki między bohaterami sprawiają, że tę historię się po prostu pochłania. Może nie jest to jakaś rozbudowana i długa historia jednak jak dla mnie jest ona idealna taka jaka jest.

W książce bardzo spodobało mi się to jak zostali ukazani główni bohaterowie, którzy są całkowicie od siebie różni. Ona wie czego chce, otwarcie mówi co myśli i nie przejmuję się uczuciami innych. On z kolei jest młodym i niedoświadczonym mężczyzną nieobytym w kontaktach z kobietami co wychodzi z każdym ich kolejnym spotkaniem.

"Igrając z pokusą" to książka, która zaciekawiła mnie już samym opisem. Romans biurowy, różnica wieku, zakazana relacja i zupełnie różne światy – to wszystko sprawia, że książka jest zaskakująca, ale i cudowna za sprawą historii jaką poznałam.

🔥 Opinia recenzencka 🔥

Premiera 05.06.2024 r.

Autorka @ewa_maciejczuk_autor

Wydawnictwo @wydawnictwo_ailes

Kobieta i mężczyzna, szefowa i asystent, starsza kobieta i młody chłopak, romans biurowy i mamy przepis na rollercoaster emocji. Autorka zafunduje nam historię pełną pasji, zwrotów akcji, tajemnic do rozwikłania, gorącego romansu. Aurora jest silną kobietą, która jest bardzo inteligentna, przedsiębiorcza. Kobieta o różnych twarzach dla innych, udaje twardą, a wewnętrznie jest zlękniona, pogubiona, pragnie bezpieczeństwa i odrobiny miłości. Wydarzenia z przeszłości odcisnęły na niej piętno, stała się twarda, zimna, zamknięta w sobie, zgorzkniała. Mimo upływu czasu nie potrafi uporać się z przeszłością, która wraca do niej jak bumerang i to z zdwojoną siłą. Harry jest młodym chłopakiem, dopiero na początku kariery zawodowej, nie posiada żadnego doświadczenia z kobietami, nigdy nie był z żadną. W życiu nie miał lekko, o wszystko musiał walczyć.
Chemię czuć od pierwszych chwil, górce burzliwe uczucie aż bucha z książki. Czy dla Aurory to tylko zabawa czy urodzi się w niej jakieś uczucie do asystenta? Aurora potrzebowała uwagi i czułości, czy taki młody mężczyzna będzie w stanie ją okiełznać i zapewnić jej bezpieczeństwo ? Czy były narzeczony ponownie zniszczy jej życie, na które tak ciężko pracowała ? Czy ucieczka od problemów jest dobrym rozwiązaniem ?
Autorka pokazuje, że nie ważny jest wiek, status społeczny, czy pojemność portfela, każdy zasługuje na uczucie, szczęście i bezpieczeństwo. Wiek to tylko liczba, zakochać się można w każdym wieku, jak również w starszej od siebie lub młodszej osobie. Kluczem do udanego związku zawsze jest rozmowa, bez niej są niepowodzenia, tajemnice, podejrzenia. Czasem warto oddać komuś stery, zatrzymać się. Uciekanie w pracę nie jest rozwiązaniem, ona nie da nam stuprocentowo szczęścia, ciepła drugiego człowieka. Musimy pamiętać, że nie możemy traktować każdego jedną miarą. Każdy jest inny. Mimo, że Aurorę spotkała tragedia podniosła się, zawalczyła o siebie. Każdej z nas życzę takiej woli walki i zapraszam do lektury 💋

#helloinstagram #recenzenciposzukiwani #hellobookstagram #premiera2024 #współpracareklamowa

🔥 Opinia recenzencka 🔥

Premiera 05.06.2024 r.

Autorka @ewa_maciejczuk_autor

Wydawnictwo @wydawnictwo_ailes

• Chcę kupić
  • Romans biurowy, obyczajowy, erotyk

Dodaj cytat z książki Igrając z pokusą