Gilbert

Dlaczemu
2024-05-29
2024-05-29

𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 𝑝𝑎𝑡𝑟𝑜𝑛𝑎𝑐𝑘𝑎 "𝐺𝑖𝑙𝑏𝑒𝑟𝑡" .・❀.・

[Q]: Lubicie romanse mafijne?

Na wstępie chciałabym pogratulować autorce za wytrwałość w dążeniu do celu, za to, że nie poddała się i nadal starała się, by Gilbert ujrzał światło dzienne. Każda recenzja, każda wzmianka o Twojej książce- jest dla Ciebie ! Sięgaj gwiazd i wciąż nie poddawaj się, tak jak robisz to dotychczas.

"Gilbert" jest to powieść osadzona w Chicago w latach 30 XX wieku. Jest to przede wszystkim niesłychana opowieść o gangsterze, który zburzy wasz stereotyp o typowym szafie mafi. Otrzymacie troskliwego mężczyznę, który nie boi się uczuć chociaż ciężko mu przełamać dotychczasowe życie. Gilbert jest inny niż większość kreowanych mafiosów, autorka świetnie poprowadziła jego postać od początku do końca.

Powieść ta poprowadzi was w świat pełen tajemnic, odkryje zakamarki ludzkiego serca oraz pełnej napięcia historii. Nie będziecie się w stanie oderwać.

Kocham serial "Pamiętniki wampirów" , a także "The Originals", wspominałam na samym początku autorce, jak klimat książki idealne odwzorowuje tamten świat, chociaż oczywiście bez wzmianki o nadprzyrodzonych. Jeśli tak jak ja kochacie wietrzne Chicago, to pokochacie ten emocjolany rollercoaster w "Gilbercie" !

Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów romansów mafijnych, slow burn, a także świata tajemnic. Przy tej książce oderwiecie się od rzeczywistości, a znajdziecie w zupełnie innym świecie, gdzie rodziny mafijne walczą o władze, a miłość jej wybawieniem.

𝑤𝑎𝑠𝑧𝑎 "𝑝ół𝑘𝑎 𝑛𝑎 𝑘𝑠𝑖ąż𝑘𝑖" .・❀.・

𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 𝑝𝑎𝑡𝑟𝑜𝑛𝑎𝑐𝑘𝑎 "𝐺𝑖𝑙𝑏𝑒𝑟𝑡" .・❀.・

[Q]: Lubicie romanse mafijne?

"Gilbert"...

Gilbert to przede wszystkim piękna opowieść o gangsterze, który nie jest typowym mafioso. Kinga przełamuje stereotyp hot gangstera na tyle umiejętnie, że nawet nie zauważasz kiedy zaczynasz myśleć o tym, że Gilbert jest zupełnie inny, niż większość postaci kreowanych we współczesnych książkach czy filmach. Przeniesienie do Chicago z lat 30 to cudowny sposób na oderwanie się od wszystkiego co zaprząta nam głowę.

Kinga Fukushima Gilbert Zobacz więcej
Kinga Fukushima Gilbert Zobacz więcej