101 Jednorożców i wszystko co musisz o nich wiedzieć

Okładka książki 101 Jednorożców i wszystko co musisz o nich wiedzieć Ruby Van der Bogen
Okładka książki 101 Jednorożców i wszystko co musisz o nich wiedzieć
Ruby Van der Bogen Wydawnictwo: Znak emotikon literatura dziecięca
26 str. 26 min.
literatura dziecięca
101 Einhorner und alles was du uber sie wossem musst!
Znak emotikon
Jednorożec 101 Jednorożców Unicorn

Aleksandra Helm
"101 jednorożców"
@znakemotikon

To książka, która zabierze w podróż do świata, który nie tylko obudzi wewnętrzne dziecko, ale i zachwyci i pobudzi wyobraźnię dorosłego i dzieci! To przygoda, którą odbywa się wspólnie, odkrywa i dowiaduje o jednorożcach tego i owego!

A oko nacieszy się przepięknymi ilustracjami, które potrafią zahipnotyzować i przenieść do książki! Tutaj się zobaczy i poczuję! A do tego jednorożce jeszcze bardziej się pokocha!

A emocje są gwarantowane, śmiechu nie zabraknie, a zaskoczeń będzie co nie miara!

A najważniejsze, wiedza na temat jednorożców zostanie poszerzona o takie ciekawostki jak:
- kupa jednorożców i to dlaczego taka jest
- specyfika rogów jednorożców
- ulubione zabawy przecudownych zwierząt
- budowa jednorożca
I jeszcze wiele, wiele innych ciekawostek!

Podsumowując "101 jednorożców" to tytuł, który rozbawi i zachwyci nie tylko najmłodszych!

Perun uważa, że to książka dla każdego, nawet dla tych co niby nie lubią jednorożców, to po tej książce zmienią zdanie!

Aleksandra Helm
"101 jednorożców"
@znakemotikon

Wierzycie w jednorożce?

My bezwzględnie TAK! Z tego też powodu chciałyśmy pokazać wam pełną magii i brokatu książkę pt „101 Jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć”🦄

Czy wiecie skąd pochodzą jednorożce? W jaki sposób pojawiają się w ludzkim świecie? Co lubią robić? W jaki sposób latają bez skrzydeł? Kiedy możemy je zobaczyć?

Ta niezwykle kolorowa i błyszcząca książka przeniesie cię w niesamowity świat dziecięco-jednorożcowej fantazji. Odkryjesz największe sekrety tych cudownych stworzeń.

Ilustracje każdego koloru tęczy, krótkie opisy i ciekawostki oraz piękna twarda oprawa książki tworzą spójną, magiczną całość. Mali odkrywcy bajkowego świata będą na pewno zadowoleni z przygody, którą zapamiętają na bardzo długo.

Gotowi?😎🦄🦄🦄🦄

Wydawnictwo: @znakemotikon
Autor: Alexandra Helm i Ruby van der Bogen
Bardzo dziękujemy za egzemplarz do recenzji!

Wierzycie w jednorożce?

Ta niezwykle kolorowa i błyszcząca...

Są tu fani jednorożców ?

Nie jestem od dawna dzieckiem ale mam do tych wyjątkowych stworzeń wybitną słabość. I nie wiem w sumie czy zgłaszałam się po egzemplarz do recenzji tej książki żeby córce zrobić przyjemność, czy sobie ;)

Jest wiele bajek, które irytowały mnie jak oglądały je moje dzieci. Ale np miałam zawsze sentyment do “ My little ponny”.
I ciekawiło mnie niesamowicie co tu w tej uroczej książce nas zaskoczy. A powiem Wam, że to istna kopalnia wiedzy o jednorożcach !

“Absolutnie wszystko o Twoich najdroższych przyjaciołach - jednorożcach!”

Cała książka na temat tego za co jednorożce kochają brokat i do czego go wykorzystują. Skąd biorą się te niesamowite stworzenia, gdzie żyją , jakie są , jak spędzają czas, a nawet…jakie robią kupki - tu te informacje są zebrane i prześlicznie zilustrowane.

Książka bawi, wciąga, jak widać po zdjęciach - potrafi zaskoczyć i działa na fantazję. Aż można złapać się na tym, że zaczynamy się rozglądać za jednorożcami po domu, czy podczas spaceru. Może akurat jakiś siedzi za drzewkiem i wcina ciecierzycę ?

Jednorożce kojarzą nam się z magią, z czymś pięknym, z tęczą, kolorami. Po prostu kojarzą się bardzo pozytywnie. I tu pokazują się z jak najlepszej strony. Warto by poznały ją nasze dzieci.

Ta książka zachwyci małe i większe wielbicielki jednorożców. Jestem tego więcej niż pewna. Nas oczarowała niesamowicie. Musicie koniecznie poznać te rozbrykane, szalone i przeurocze stworzenia z pomocą tej pięknej książki.

Polecamy

Są tu fani jednorożców ?

I ciekawiło mnie...

Jednorożce to zwierzęta kochane przez wiele dziewczynek, chociaż tak naprawdę nikt ich nigdy nie widział, ale to przecież nie przeszkadza w posiadaniu maskotek, figurek i książek dotyczących tych istot. Niestety przez to, że są to zwierzęta mityczne, nic o nich nie wiemy, a dzieci wciąż zadają różne pytania, więc teraz powstała książka, która zdradza wszystkie ich sekrety i tajemnice.
101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć to encyklopedia wiedzy o naszych kolorowych przyjaciołach. Jednorożce kochają fantazje i uwielbiają bawić się w chowanego, mają swój świat i wiele tajnych przejść w naszym, po urodzeniu same mogą sobie wybrać imię, jakie będą nosić, a ich ulubiony pokarm to arbuzy i wiśnie. A z czego składa się jednorożec? Na pewno ma róg gładki, spiralny lub schodkowy, ogon, tęczowe jelito, rzęsy, brzuch, kopyta oraz grzywę upiętą w stylową fryzurę. A jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają ich kupki, to są równie urocze, jak one same, czyli tęczowe, a kształt ich jest zależny od kształtu rogu. Jeżeli zainteresowały was te ciekawostki, to wyobraźcie sobie, że w tej książce jest ich ze sto razy więcej.
Muszę wam się przyznać, że ta książka zauroczyła mnie chyba bardziej niż moją córkę, chociaż jakoś nigdy specjalnie nie byłam fanką kucyków z jednym rogiem. Książka ma bardzo duży format, piękną błękitną okładkę i minimalistyczną grafikę, za to w środku tych obrazków jest bardzo dużo, każda strona zachwyca kolorami i grafiką, więc samo obejrzenie ich zajmuje dużo czasu. Informacje są przekazane w sposób bardzo naukowy, ale jednocześnie zabawnie i w stylu dziecięcym, także czujemy się tak, jakbyśmy uczyli się czegoś nowego, ale jednak jest to wszystko bardzo magiczne.
Jeżeli znacie fankę lub fana jednorożców, bo przecież chłopcy również mogą się nimi interesować, to będzie to idealny prezent, który sprawi, że wreszcie na wszystkie pytania zostaną udzielone odpowiednie odpowiedzi.

Są urocze, przyjazne i magiczne. Uwielbiają fantazję, dobrą zabawę i brokat, a dzieci je poprostu kochają! Mowa tu oczywiście o jednorożcach 🦄

Jeśli chcecie poznać je lepiej, to koniecznie zajrzyjcie do najnowszej książki Wydawnictwa @znakemotikon.

Znajdziemy w niej absolutnie wszystko o tych magicznych stworzeniach:
🦄 Jak się rodzą?
🦄 Co lubią?
🦄 Jakie są rodzaje rogów jednorożców i do czego one służą?
🦄 Dlaczego jednorożec jedzą dużo ciecieżycy?
🦄 Jaką robią kupę?

A może chcielibyście spotkać jednorożca? To również nie problem, bo książka zdradza w jaki sposób dostać się do ich krainy lub jak zwabić je do siebie. Zaciekawieni?

Ten przepięknie zilustrowany picturebook w jednej chwili przeniesie Was do świata fantazji pełnego bajecznych jednorożców. Ilustracje są bardzo szczegółowe i nie brakuje tu wielu humorystycznych akcentów. Książka spodoba się zarówno dziewczynkom i chłopcom, więc warto ją mieć w swojej kolekcji 📚

"101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć" to książka, którą musi posiadać każdy mały fan jednorożców....

"101 jednorożców i wszystko, co musisz o nich wiedzieć" Alexandra Hełm i Ruby van der Bogen

Dziś pragnę Was zaprosić do wspaniałego świata, gdzie tęczowe barwy i cuda są na porządku dziennym. Odkryjemy razem fascynujące tajemnice jednorożców - od różnorodności ich rogów, po ulubione przysmaki i niezwykłą naturę ich istnienia.
Ale czy wiecie, że te istoty mają także swoje wyjątkowe osobowości, podobne do naszych? oraz, że istnieją magiczne miejsca na ziemi, przez które można dostać się do ich świata ?

To magiczna księga, w której strony zachwycają barwnymi ilustracjami, ukazując jednorożce w całej ich chwale. Każda grafika jest pełna życia i fantazji co z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego czytelnika.

Autorzy tej książki pragną również rozbudzić u młodego czytelnika marzenia o własnym, niepowtarzalnym jednorożcu, który może odwiedzić ich najpiękniejsze sny

Ale czy wiecie, że te istoty mają także swoje...

Czy są tutaj fani tych magicznych stworzeń ?!

Zapraszamy was do świata jednorożców, w którym jest pięknie i kolorowo, ale przede wszystkim bardzo ciekawie i oczywiście magicznie i brokatowo!!! 🦄

Poznacie ich zwyczaje, dowiecie się jak przychodzą na świat, do czego służą im rogi i czy ich kształt ma znaczenie. Zdradzę wam jedną ciekawostkę "Kupka jednorożca zawsze przypomina jego róg" 🤭🦄💩

A jeżeli chcecie spotkać jednorożca na swojej drodze, koniecznie musicie przeczytać tę książkę, a dowiecie się co trzeba zrobić, aby to się udało 📖

Czy są tutaj fani tych magicznych stworzeń ?!

Z czym kojarzy się Wam jednorożec? Z brokatem, tęczą, a może z lekkimi różowymi chmurkami, być może z magią?

Jeśli nie przychodzi Wam nic na myśl to na pewno po zapoznaniu się z tym wydaniem, będziecie mieć mnóstwo do powiedzenia na temat jednorożców, a ich pasjonaci wzbogacą wiedzę na ich temat 🦄

Co te magiczne stworzenia robią z brokatem? Używają go do upiększenia swoich rogów, czarują nim, ale trzeba uważać, aby nie wpadł nam do oka 😉 Grozi wtedy nam długi sen, który odbierze wszechstronne możliwości na zobaczenie jednorożca i zaprzyjaźnienie się z nim. Dzięki temu magicznemu kompendium dowiemy się, w co lubią bawić się jednorożce, bo całkiem z nich figlarne kreatury, zobaczymy, gdzie żyją, jakie krążą o nich legendy, skąd się biorą, jaka jest ich anatomia, co jedzą, a nawet przyjrzymy się ich kupkowym sprawom. Przyjaźnią się nie tylko ze zwierzętami, ale też z dziećmi.

Dlaczego jednorożce potrafią latać, a nie mają skrzydeł? Czy słyszeliście o ich zaklęciach?

Ta pięknie wydana książka może zaskoczyć nie tylko ciepłem i poczuciem humoru, ale i cudownymi bajkowymi ilustracjami, a jednorożce można poznać od artystycznej i marzycielskiej strony. Czytaliśmy z uśmiechami na twarzy. Bardzo mocno polecam!

Co te magiczne stworzenia robią z brokatem? Używają go do upiększenia...

Książka idealnie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki :)

Cukierkowo kolorowa książka dla dzieci o jednorożcach 🦄

Jeśli nie wiecie czy Wasze dziecko lubi jednorożce, zapewniam Was - z tą książką je polubi 😍

Czytając tę książkę z pewnością będziecie się dobrze bawić, bo nie raz rozbawi Was do łez, tak jak nas 🤭 Jeśli zastanawialiście się kiedyś: 🦄 skąd się biorą jednorożce? 🦄 czy wszystkie rogi są takie same? 🦄 jakie robią kupy? 🦄 co powoduje, że potrafią latać? To ta książka jest właśnie dla Was 😍

A na koniec pomyślcie o najwspanialszym jednorożcu i połóżcie się spać. Jest ogromna szansa, że Was odwiedzi 🤭

Książka idealnie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki :)

Cukierkowo kolorowa książka dla dzieci o jednorożcach 🦄

Zamknij oczy i patrz jednorożec
Dziś zabiorę Was do świata obsypanego brokatem i magią.

Ta książka to prawdziwa petarda dla wszystkich kochających konie z rogiem.  Mnóstwo informacji w dużym formacie,  zawarte w jednym miejscu, obłożone twarda okładką.  A co jeszcze znajdziecie w środku? Spójną treść i ciekawostki przekazane zrozumiałym dla dzieci  językiem, ubarwione pięknymi kolorowymi obrazkami.
Moja córka nie odkłada jej na półkę. Jest z nią wszędzie, dosłownie wszędzie.

Wydawnictwo Znak Emotikon pokusiło się o przepiękną książeczkę nie tylko dla małych dziewczynek. Dowiecie się z niej między innymi:
Jakie są ulubione zabawy jednorożców
Gdzie żyją i co kochają najbardziej
Jak powstaje tęcza i do czego im służy
Jak powstają malutkie jednorożce
Jakie imiona cieszą się największą popularnością
Poznacie ich anatomię
Do czego wykorzystują swój róg i jaki może mieć kształt A nawet jakie robią kupki Widzieliście że ich kształt wiąże się z kształtem rogu?

Tyle dobroci w jednym miejscu. Jest tu absolutnie wszystko. Pozycja obowiązkowa dla miłośników jednorożców. Ja z córką jesteśmy zachwycone tą lektura i z wielką chęcią wracamy do niej każdego wieczoru.

Zamknij oczy i patrz jednorożec
Dziś zabiorę Was do świata obsypanego brokatem i magią.

• Dla Mati
  • ..DO CZYTANIA Z LIDUSZKĄ