Jajo w roli głównej, czyli wstęp do diety ketogenicznej

Okładka książki Jajo w roli głównej, czyli wstęp do diety ketogenicznej Rafał Kocur
Okładka książki Jajo w roli głównej, czyli wstęp do diety ketogenicznej
Rafał Kocur Wydawnictwo: Wydawnictwo MAWI.DIET poradniki
poradniki
Jajo w roli głównej, czyli wstęp do diety ketogenicznej
Wydawnictwo MAWI.DIET
2024-01-01
2024-01-01
dieta ketogeniczna poradnik wprowadzeni do diety niskowęglowodanowej keto odżywianie zdrowie

Akurat Święta Wielkanocne są idealną okazją, bo przecież 𝓙𝓐𝓙𝓞 występuje również tutaj w roli głównej 🥚😉 Ale nie tylko, na polecenie tej właśnie książki czas jest odpowiedni zawsze. Przyda się wszystkim dla których ważne jest zdrowe odżywianie i chcieliby rozpocząć swoją przygodę z keto. Sama jestem na diecie nisko węglowodanowej już od 19 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów.

𝗔 𝗣𝗿𝘇𝘆 𝗧𝗲𝗷 𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼́𝗹𝗻𝗲𝗷 𝗢𝗸𝗮𝘇𝗷𝗶 𝗧𝗿𝗮𝗱𝘆𝗰𝘆𝗷𝗻𝗶𝗲 Ż𝘆𝗰𝘇ę 𝗪𝗮𝗺 𝗠𝗼𝗶 𝗠𝗶𝗹𝗶
ᑎIᕮᑕᕼ Tᕮ ŚᗯIᕮTᗩ ᗯIᕮᒪKIᕮᒍ ᑎOᑕY ᗷᕮᗪᗩ ᑭᕮłᑎᕮ ᗯIᗩᖇY I ᑎᗩᗪᘔIᕮI
ᖇᗩᗪOSᑎYᑕᕼ ᖇOᗪᘔIᑎᑎYᑕᕼ SᑭOTKᗩᑎ ᑭᖇᘔY ᗯIᕮᒪKᗩᑎOᑕᑎYᗰ STOᒪᕮ,
SᘔᗩᒪOᑎᕮGO I ᗯYᒍᗩTKOᗯO ᗰOKᖇᕮGO ŚᗰIGᑌSᗩ-ᗪYᑎGᑌSᗩ
SᗩᗰYᑕᕼ SłOᑎᕮᑕᘔᑎYᑕᕼ I ᑕᑌᗪOᗯᑎYᑕᕼ ᗪᑎI
Oᖇᗩᘔ SᗰᗩᑕᘔᑎᕮGO ŚᗯIᕮᑕOᑎᕮGO KOᒪOᖇOᗯᕮGO ᒍᗩᒍᗩ 🥚🐣🍀🕊🤍🤗

𝗖𝗼ś 𝗗𝗼 𝗣𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗣𝗿𝘇𝘆𝗴𝗼𝘁𝗼𝘄𝗮ń, Ś𝘄𝗶ę𝘁𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗶 𝗕𝗶𝗲𝘀𝗶𝗮𝗱𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 :

Dodaj cytat z książki Jajo w roli głównej, czyli wstęp do diety ketogenicznej