Demon Wrath

Okładka książki Demon Wrath Debbie Cassidy
Okładka książki Demon Wrath
Debbie Cassidy Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Demons of Morningstar (tom 5) fantasy, science fiction
Demons of Morningstar (tom 5)
Demon Wrath
Kindle Edition
2023-06-30
2023-06-30
demony urban fantasy odwrócony harem

2056

Na półkach: , , , , , , , , ,

Ta seria ani przez chwilę nie była nudna i wciąż jest wiele do rozwiązania.
To, co szczególnie podobało mi się w tej części, to to, że tak wiele postaci otrzymuje własne historie, zadania. Rodzeństwo Nyx/Szatana wyrasta z roli drugoplanowej i stają się głównymi bohaterami w tej historii. i cudownie jest widzieć, jak wszystkie te postacie dorastają, uczą się i odkrywają swoje własne, unikalne talenty.
Historia jest coraz bliżej wielkiego finału. Coraz więcej wątków się przeplata. Coraz więcej postaci jest demaskowanych. Odkrywane są kłamstwa i wychodzą na jaw brzydkie tajemnice. Wiemy, jaki jest koniec gry, do czego postacie starają się doprowadzić lub czemu starają się zapobiec. Teraz pozostaje poczekać i obserwować, która strona konfliktu ostatecznie zwycięży.
Podoba mi się romans w tej książce, który nie jest idealny, bo kochankowie Nyx mogą ją rozczarować, złamać jej serce, mogą okazać się inni niż myślała, że są. Jestem naprawdę podekscytowana tym, kto ostatecznie zostanie mężami Szatana. Jeśli uda jej się utrzymać na tronie.

Ta seria ani przez chwilę nie była nudna i wciąż jest wiele do rozwiązania.

• Urban Fantasy
  • Upadłe Anioły