Escape to Polkerran Point

Okładka książki Escape to Polkerran Point Cass Grafton
Okładka książki Escape to Polkerran Point
Cass Grafton Wydawnictwo: Canelo Cykl: The Little Cornish Cove (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Little Cornish Cove (tom 2)
Escape to Polkerran Point
Canelo
2024-02-24
2024-02-24

Okładka książki The particular charm of Miss Jane Austen Ada Bright, Cass Grafton
The particular... Ada Bright, Cass Gr...

Bardzo miło było wrócić do Polkerran Point. Tym razem główną bohaterką jest przyjaciółka Anny, Lauren. Teraz jest w ciąży, bez pracy, a ojciec dziecka ją zostawił... Co można zrobić w takiej sytuacji? Wybiera najlepszą opcję, czyli wyjazd do przyjaciółki! Niedługo po przyjeździe poznaje Daniela Tremayne'a...Ta książka podobała mi się nawet bardziej niż poprzednia. Uwielbiam motyw fake datingu i tutaj był on bardzo udany. Chemię między Lauren i Danielem można było wyczuć od pierwszego spotkania... Mam nadzieję, że to nie ostatnia książka z tej serii i będę mogła powrócić do Kornwalii!

• Po angielsku

Dodaj cytat z książki Escape to Polkerran Point