Keep The Pretty Boy Pretty

Julia Misiaszek Wydawnictwo: BeYa literatura obyczajowa, romans
BeYa
2023-11-08
2023-11-08

"Keep the Pretty Boy Pretty" to lekka i przyjemna lektura, która zabiera czytelnika w fascynujący świat show-biznesu i mody. Autorka przedstawia nam historię Kenny, utalentowanej stylistki gwiazd, która musi zmierzyć się z trudnym wyborem między swoją karierą a miłością.

Fabuła skupia się na spotkaniu Kenny z młodym piosenkarzem, które wywraca jego życie do góry nogami. Relacja między bohaterami rozwija się dynamicznie, a czytelnik ma okazję śledzić ich perypetie zarówno w świecie show-biznesu, jak i w życiu prywatnym. Elementy romansu są podane w przystępny sposób, co sprawia, że czytelnikowi łatwo jest zanurzyć się w emocjonalnych rozterkach głównej bohaterki.

Kenna, jako postać główna, jest dobrze wykreowaną bohaterką, pełną pasji do swojej pracy i nieustannie zmieniającym się światem mody. Jej wybór między miłością a karierą buduje napięcie, choć czasami decyzje bohaterki mogą wydawać się przewidywalne.

Język użyty w książce jest lekki i płynny, co sprawia, że czytelnik może łatwo przyswajać treść. Opisy strojów i wydarzeń to prawdziwa uczta dla miłośników mody i show-biznesu. Dialogi są autentyczne, a humor wplata się w narrację, dodając książce lekkości.

Niestety, mimo wielu zalet, "Keep the Pretty Boy Pretty" nie unika pewnych konwencji charakterystycznych dla tego gatunku. Wątki są miejscami przewidywalne, a tempo narracji mogłoby być bardziej zróżnicowane. Niektóre postaci mogłyby być bardziej rozbudowane, aby uwydatnić ich znaczenie dla rozwoju fabuły.

Podsumowując, "Keep the Pretty Boy Pretty" to rozrywkowa powieść, która zabiera czytelnika w świat blasku i glamouru. Choć nie unika pewnych schematów, stanowi przyjemną lekturę dla miłośników romansu i świata show-biznesu. Przyznaję tej książce trzy gwiazdki.

Na główny plan wysuwa się tutaj znajomość pomiędzy gwiazdą popu, a jego stylistką. Choć oczywiście to nie jedyny wątek, którym uraczy nas ten tytuł, bo zaoferuje i sporo innych, które nadadzą całości jeszcze więcej atrakcyjności.

Ale po kolei, Kenna i Casper przez niemal 400 stron ciągle poznają się, uczą siebie nawzajem, rozmawiają i próbują zrozumieć drugą stronę. Poświęcenie czasu i pozwolenie, aby oni, ale i my, ekscytowali się kolejnymi etapami tego związku było fantastycznym zabiegiem.

Wyczekiwanie następnych spotkań, konwersacji i ogólnie interakcji, a później cieszenie się tą podróżą, na której zaczęły pojawiać się między nimi uczucia dostarczyło mi mnóstwo uśmiechu na twarzy.

Nie narzekałabym, gdybym dostała częściej Murraya, ponieważ z tej dwójki, to on wywołał we mnie więcej pozytywnych odczuć. Za to jeśli chodzi o Kennę, momentami mnie irytowała, a niektóre jej reakcje nie do końca do mnie przemawiały.

Fragmenty w „Keep The Pretty Boy Pretty” przepełnione są muzyką, koncertami, wywiadami i życiu w świetle reflektorów. Te elementy zgrały się i wspólnie wytworzyły kapitalny klimat, w którym łatwo się zatracić. Choć ta sława również nie została zaprezentowana jako coś idealnego, a raczej wyliczone zostały jej minusy.

Na koniec, niestety największy minus. Odniosłam wrażenie, że z wydarzeniami, ale i osobami, byliśmy tu dosyć pobieżnie zapoznawani. Zgubiłam gdzieś przy tym wszystkim więcej emocji, przeżyć, rozterek, a za to czułam się jakby następne sytuacje miały po prostu lecieć w kolejności i tyle. Nie potrafiłam przywiązać się do bohaterów i ich życia, a przez to historia zamiast robić wrażenie, czasami mnie nudziła.

Mimo wszystko, to lekka i idealna do odprężenia się lekturą, którą szybko się czyta. Nie zdobyła tak bardzo mojego serca, jak początkowo zakładałam, ale i tak spędziłam przy niej miłe kilka dni.
*współpraca reklamowa*

Twórczość autorki śledzę od lat, dlatego gdy tylko dowiedziałam się, że jedna z jej historii zostanie wydana, bardzo się ucieszyłam! "Keep the pretty boy pretty" czytało mi się równie dobrze, co za pierwszym razem, a nową dawką emocji było obserwowanie zmian, jakie zaszły w książce, a także dyskretne nawiązania do innych jej historii.

"Keep the pretty boy pretty" (nazywane pieszczotliwie Cud Chłopcem) to idealna lekka historia na ponury dzień. Swoją okładką ucieszy oczy (nie ma to jak słoneczny żółty i uroczy różowy!),a treścią z pewnością poprawi nastrój. Książka skupia się przede wszystkim na relacji Kenny i Caspra, jednak pobocznie porusza także inne tematy: trudy życia gwiazdy, śmi€rć rodzica, st@lking i prz€śladowanie. Chciałabym jednak skupić się bardziej na tym pierwszym.

Jest to miłość rodząca się powoli i zaczynająca od przyjaźni. Casper i Kenna pochodzą z innych światów, a na drodze stoi im praca. Kenna jest stylistką, a Casper gwiazdą i jej (jakby nie patrzeć) zleceniodawcą. W trakcie książki towarzyszymy im obojgu w czasie trasy w Kanadzie i USA, a wszystko oglądamy zza kulis - a najczęściej z garderoby. Chemia między tą dwójką jest widoczna - świetnie się ze sobą dogadują, choć są jak ogień i woda. A przy tym dostarczają mnóstwo humoru! Z przyjemnością ponownie śledziłam rozwój ich relacji i mam nadzieję, że @chojuliessi zdecyduje się na tom drugi o trasie po Europie - tu jest taki potencjał!!!

Jeśli chodzi o bohaterów, bardzo lubię Kennę. Nie jest idealna, ale przecież nikt nie jest (no, może z kilkoma wyjątkami jak Erial z "Krucjaty", hah) Jest bardzo bezpośrednia, często sarkastyczna, ma w zwyczaju rzucać w ludzu ubraniami, ale kryje w sobie też tę wrażliwą stronę. Miała w życiu wiele przykrych doświadczeń, a tych nie brakuje nawet teraz... Na szczęście trafiła na kogoś, kto zawsze będzie wsparciem - i jest to Casper! Casper gwiazda, który jest "tym miłym kawalerem, których zawsze mówi dzień dobry". Bardzo serdeczny, wciąż jeszcze młody w show-biznesie i przeuroczy 🩷 No nie da się go nie lubić!

Czy są tu minusy? Da się dostrzec, że książka musiała zostać trochę skrócona, jednak nie na tyle, by kłuło to w oczy w czasie czytania. Nic nie dzieje się zbyt szybko, a tempo akcji jest odpowiednie. Są jednak tematy, które chciałabym, żeby były bardziej rozwinięte, dlatego dyskretnie mrugam i proszę o drugi tom.

Jest to książka, przy której można po prostu spędzić miło czas, dlatego ją polecam, bo sama świetnie się bawiłam. Z pewnością nie przegapicie jej w księgarniach. Cud Chłopiec dostaje ode mnie 8/10 i polecam go osobom 14+

"Keep the pretty boy pretty" (nazywane...

Jest to przeurocza historia dwóch młodych ludzi a dokładniej stylistki gwiazd - Kenny i piosenkarza -Caspra

Powieść ukazuje niespodziewaną miłość a także trudności związane z danymi zawodami. Dodatkowo poznajemy uczucia obydwojga bohaterów co jest dodatkowym atutem tej książki. Kenna niestety miała trudne dzieciństwo, zmarła jej mama, tata się załamał lecz dowiadujemy się że zwalczył depresję i poznał kolejną miłość swego życia. Poznajemy również przyjaciela bohaterki Aleistera, który nie ma odwagi wyznać jej swoich uczuć. Muzyk stara się traktować swoją stylistkę z jak największym szacunkiem, początkowo nie zwraca na nią uwagi lecz z czasem zaczyna go ona intrygować. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Oboje wypierają uczucie aż postanawiają zakończyć relację lecz się im to nie udaje

Na samym początku książki totalnie nie mogłam się do niej przekoncać. Przez pierwsze ponad 70 stron nie mogłam się w nią wkręcić, i aby przeczytać każdą kolejną stronę musiałam się wręcz zmuszać. Bałam się, że cała książka może być taka i przez pewien czas straciłam chęci na jej czytanie. Nie miałam ochoty jej czytać aż w końcu w pewnym momencie „zmusiłam” się, żeby codziennie czytać po 50 stron.

Na setnej stronie BARDZO się zaskoczyłam co do książki, ponieważ bardzo się w nią wciągnęłam. Zanim się obejrzałam byłam już w połowie. Czasami nie mogłam się oderwac od książki i czytałam np. 50 stron na jednym siedzeniu, a z każdą kolejną stroną nie mogłam się doczekać co będzie dalej.

Co prawda nie jestem fanką książek z motywem slow-burn, ale w tej książce totalnie mi to nie przeszkadzało! baardzoo spodobało mi się to, że wszystko było bardzo dokładnie opisywane - dzięki temu historia nabierała sensu, a wszystko było bardzo realistyczne.

na książce dużo się naśmiałam a główna bohaterka była według mnie mega iconic, a jej teksty i odzywki były wymyślone na medal. podobało mi się w niej to, że pokazana była druga strona sławy. czyli, że nie zawsze wszystko jest takie kolorowe i piękne.

doznałam szoku przez to co się wydarzyło na ostatnich kilku stronach. TOTALNIE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁAM.

mam jednak wielką nadzieję, że dowiemy się co było później, ponieważ ogromnie się przywiązałam do bohaterów i nie chciałam kończyc tej historii😭pragnęłabym poznać co wydarzyło się w dalszych losach bohaterów z książki!

🎶Keep the pretty boy pretty- Julia Misiaczek 🎶
8/10
Dziękuję Wydawnictwu Beya za egzemplarz tej książki! :) ❤️

,,Aleją gwiazd aleją gwiazd biegniemy
Bóg drogę zna
Pod niebem gwiazd pod niebem gwiazd żyjemy
A każdy sam..."

Tak w refrenie swojej piosenki śpiewała Zdzisława Sośnicka i taką aleją również podążała główna bohaterka tej książki, Kenna Hart. Zajmująca się na codzień stylizacją sławnych gwiazd show biznesu.

Pewnego dnia Kenna otrzymuje ofertę pracy od menedżera popularnego piosenkarza Caspera Murray'a którego przez najbliższą trasę koncertową ma ubierać.
Od początku współpracy Casper i jego nowa stylistka idealnie się dogadują!
Towarzystwo Kenny uszczęśliwia młodego piosenkarza, a tworzenie dla niego stylizacji jest samą przyjemnością :)

Jednak podczas trasy koncertowej Caspera Murray'a w której towarzyszy mu Kenna, wraca do niej niechciana przeszłość...
Główna bohaterka od dawna zamknęła rozdział życia jakim był jej były chłopak, Charles.
On mimo stanowczej odmowy Kenny, zaczął naciskać na spotkania, a także stalkować ją...

Jak rozwinie się biznesowa relacja pomiędzy sławnym piosenkarzem, a jego stylistką?
Czy były chłopak Kenny zniknie z jej życia? Czy wręcz przeciwnie w dalszym ciągu będzie stosował stalking?
I jak potoczą się dalsze losy w karierze oraz całym życiu głównej bohaterki?

Moją opinię chcę zaprezentować w piosence Anny Jantar ,,Tyle słońca w całym mieście"

Nagle w tłumie w samym środku miasta
Ty, po prostu ty!

Dzień - godzina zwierzeń
Dzień- przy twarzy twarz
Szuka pamięć poplątanych ścieżek
Lecz, czy znajdzie nas?

Tyle słońca w całym mieście
Nie widziałeś tego jeszcze

Szerokimi ulicami
Niosą szczęście zakochani

Wiatr porywa ich spojrzenia
Biegnie światłem w smugę cienia

Łączy serca, wiąże dłonie
Może nam zawróci w głowie też! ❤️🎶

Serdecznie polecam wszystkim! ☺️

Bóg drogę zna
Pod niebem gwiazd pod niebem gwiazd żyjemy
A każdy sam..."

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

,,Murray włożył ręce do kieszeni, odwdzięczając się jej tym samym uśmiechem i nic nie mówiąc, by nacieszyć się widokiem przed sobą... I nie był to widok na San Francisco."

𝐑𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐣𝐚:
Książka zachwyciła mnie już od samego początku, fascynacja ani na moment mnie nie opuściła i trwała do końca 😻
Kocham kocham kocham! ❤️
Wszystko w tej książce jest cudowne!! ✨️

Za co kocham ,,Keep The Pretty Boy Pretty"? ❤️✨️

🖋 Przyjemny, młodzieżowy, współczesny, zrozumiały język
🪽Dosłownie frunie się przez strony
🫂 Świetnie wykreowani bohaterowie
😂 Mnóstwo humoru
😽 Masa emocji (wzruszenie, smutek, radość i wiele więcej 🤭)
🥳 Dobra zabawa podczas czytania
🤯 Ciekawa, wciągająca
💕 Zero momentów nudy
🗓 Slow burn (chodzi o relację bohaterów)
👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 Friends to lovers
✨️ Sporo wątków opisanych w cudowny sposób (przyjaźń, miłość, kariera, relacje z ojcem)
💪🏼 Pozytywna energia
💬 Cudowne dialogi
📖 Oryginalna fabuła
(🛍stylistka x piosenkarz 🎤)
🗓 Akcja szybko się rozkręca (bohaterowie poznają się już na samym początku historii)
🫂 Komfortowa
💍 Casper ❤️ (błagam pojaw się w moim życiu!)
💖 Poruszanie w przyjemny sposób trudnych tematów (nękanie przez byłego chłopaka, śmierć mamy, cioci)

Zapamiętam tą historię na długo, zapewniła mi masę wrażeń i emocji 🤯 Dawno nie zaangażowałam się emocjonalnie w jakąś książkę, aż tak bardzo! Co chwilę się śmiałam, a na mojej twarzy cały czas gościł uśmiech 😊

Co chwilę coś się działo, książka bardzo wciąga. Od pierwszych stron czułam się zaintrygowana i chciałam poznać tą historię dalej.

Ogromnie przywiązałam się do bohaterów, w 100% pokochałam ich charakter, smutno mi, że już muszę opuścić ich świat 🫂 Postacie zostały wspaniale wykreowane! Ich humor, charyzma, charakter- CUDO! 😍✨️

Pozostali bohaterowie, czyli na przykład najlepszy przyjaciel Kenny, również zostali świetnie wykreowani ❤️

Relacje dziewczyny z Aleisterem zostały wspaniale przedstawianione. Czuć było ich więź, zaufanie, troskę o drugą osobę. Relacja Kenny z Casprem rozwijała się powoli, ale autorka świetnie to opisała, zaintrygowała mnie i według mnie akcja miała idealne tempo, wszystko rozwijało się naturalnie. Bardzo też mi się podobało przedstawianie więzi Kenny z jej tatą ❤️‍🩹 Tata troszczył się o córkę, życzył jej zawsze jak najlepiej, działało to tak samo w drugą stronę 🫶🏻

Czytając tą historię, można też poznać życie gwiazdy od innej strony, tej prywatnej, której nie widzi publiczność. Nie wszystko jest kolorowe i często osoby publiczne są przytłoczone, sława ogromnie ich ogranicza, sprawia, że nie mogą wieść spokojnego, normalnego, prywatnego życia. Bardzo podobało mi się też zaangażowanie Kenny w swoją pracę, widać, że robiła to z przyjemnością i zainteresowaniem 🛍 Tak samo Casper, w koncerty wkładał całe swoje serce.
Relacje tej dwójki naprawdę są cudowne, ich sprzeczki, rozmowy- KOCHAM!!! ❤️

Casper w pierwszym dniu ich znajomości otrzymał też bardzo uroczą ksywkę- ,,Cud chłopiec", która niezwykle mnie rozczuliła 🥹

Jest to lekka, przyjemna młodzieżówka, pełna śmiechu, idealna na poprawę humoru, ucieczkę od zmartwień i na wyciągniecie z zastoju czytelniczego! ❤️

Podsumowując, w 100% polecam! Historia Kenny i Caspra ma specjalne miejsce w moim sercu, z wielką chęcią będę do niej powracać❤️‍🩹

Wielkie gratulacje dla autorki za napisanie takiej świetnej książki ❤️👏🏻Kenna to cudowna, pewna siebie, pełna humoru, sarkastyczna, zabawna dziewczyna, a Casper.. to idealny materiał na męża. Troskliwy, uroczy, pięknie śpiewa, martwi się o Kennę ❤️‍🩹 Bardzo podziwiam Kennę, bo pomimo tego, że sporo przeżyła w życiu (wychowywała się bez mamy, śmierć cioci, nękanie przez byłego chłopaka, rozłąka z rodziną, trudne dzieciństwo) cały czas tryskała optymizmem i uśmiechem 😍

Relacje tej dwójki naprawdę są cudowne, ich sprzeczki, rozmowy- KOCHAM!!! ❤️

Wielkie gratulacje dla autorki za napisanie takiej świetnej książki ❤️👏🏻

𝐑𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐣𝐚:
Kocham kocham kocham! ❤️
Wszystko w tej...

„Keep The Pretty Boy Pretty” to niezwykle przyjemna lektura, która zachwyca nie tylko lekkim stylem, ale też wyjątkowymi bohaterami, dynamiką akcji i subtelnie rozwiniętym wątkiem miłosnym. Autorka zgrabnie układa historię młodej stylistki gwiazd Kenny i charyzmatycznego piosenkarza Caspera, tworząc mieszankę humoru, romansu i niesamowitej chemii między bohaterami.

Kenna, mimo swojego młodego wieku, emanuje pewnością siebie, niezależnością i profesjonalizmem jako stylistka gwiazd. Już na samym początku powieści zyskujemy wgląd w jej świat, w którym spotkania ze znanymi osobami są dla niej normą, a fascynacja wielkimi sławami nie robi na niej wrażenia. To postać, która od razu zyskuje sympatię czytelnika swoim sarkastycznym stylem bycia i niekonwencjonalnym podejściem do życia. Jest pełna pasji i zaangażowania w swoją pracę. Jest indywidualnością, która nie tylko w towarzystwie głównego bohatera, ale przede wszystkim sama w sobie jest interesująca. Kenna wprowadza do historii świeże spojrzenie i energię. Mimo młodego wieku doskonale radzi sobie w świecie celebrytów, zachowując jednocześnie swoją autentyczność. Dziewczyna ma silny charakter, który sprawia, że może stać się inspiracją dla czytelników.

Casper Murray – artysta popu, uosobienie chłopaka z marzeń nastolatek – okazuje się być zaskakująco inny niż jego stereotypowe wyobrażenie. Choć piękny i uzdolniony, nie wywyższa się, nie jest zarozumiały, traktuje innych z szacunkiem. Jego spokojne podejście do sławy i prawdziwość uczuć sprawiają, że czytelnik natychmiast się w nim zakochuje. Autorka kreuje postać Caspera w taki sposób, że nie jest on jedynie płaskim obiektem uwielbienia, ale rzeczywistym człowiekiem z uczuciami, troskami i marzeniami. To chłopak, który wierzy w wartość prawdziwych uczuć, co stanowi miłą odmianę od konwencji, która ukazuje celebrytów jako powierzchownych i zarozumiałych.

Kenna i Casper są jak dwie różne części układanki, które wspólnie tworzą doskonały obraz. Ich charaktery wzajemnie się uzupełniają, co sprawia, że historia staje się pełniejsza i bardziej satysfakcjonująca. Chemia między Kenną a Casperem jest jednym z najmocniejszych atutów powieści. Ich relacja rozwija się stopniowo i naturalnie. Autorka zręcznie buduje napięcie między bohaterami, co sprawia, że czytelnik nie może się doczekać, jak zakończy się ta fascynująca miłosna intryga. Mocną stroną bohaterów jest także ich rozwój w trakcie historii. Autorka zręcznie prowadzi czytelnika przez etapy zmiany ich stosunku, zderzenia się osobistych przekonań i odkrywania ukrytych uczuć. To, jak bohaterowie ewoluują i uczą się na własnych doświadczeniach, czyni ich bardziej realistycznymi.

Język używany przez autorkę jest lekki, przyjemny i błyskotliwy. Warto zwrócić uwagę na dialogi, które stanowią znaczącą część tekstu. Autorka potrafi kreować autentyczne, zabawne i emocjonalne rozmowy, co nadaje powieści lekkości. Nawet nie zauważamy, kiedy przechodzimy przez kolejne strony. Akcja powieści rozwija się dynamicznie, nie pozostawiając miejsca na nudę. Oprócz wątku romantycznego, powieść porusza również kwestie związane z pracą w show-biznesie, pokazując kulisy świata gwiazd popu, co dodaje tej opowieści dodatkowego smaczku. Autorka subtelnie ukazuje trudności, z jakimi muszą zmagać się osoby związane z tą branżą, cały czas zachowując lekki i humorystyczny ton. Mimo że książka kierowana jest do młodszej grupy czytelników, z powodzeniem może przyciągnąć także osoby starsze, ceniące sobie odrobinę lekkiej, romantycznej przyjemności.

„Keep The Pretty Boy Pretty” to idealna lektura dla miłośników młodzieżowych romansów, którzy cenią sobie oryginalne postacie, emocje i nieoczywiste zwroty akcji. To przyjemna podróż w świat gwiazd, stylu i niezapomnianego romansu, którą z pewnością warto przeżyć.

Kenna,...

Bycie stylistką gwiazd i niemili artyści to dla Kenny codzienność. Dziewczyna mimo młodego wieku osiągnęła wiele w tej dziedzinie i jest rozchwytywana przez menadżerów. Nigdy nie przywiązuje się do osób, z którymi pracuje, ale też dlatego, że jest przez niż traktowana często jako osoba niższego rzędu. W stosunku do Caspera Murray nie ma żadnych oczekiwań, jest tam po to, żeby on dobrze wyglądał, ale piosenkarz staje się dla niej życzliwy, traktuje ją z szacunkiem i okazuje się, że Kenna też zaczyna go lubić.
Czytając opis, już wiadomo, do czego będzie dążyć fabuła i na czym się skupia, czyli na relacji Kenny i Caspera. Romans jest powolny, nienachlany i przyjemny do czytania. Bohaterowie budują wzajemną relację. Poznają się, spędzają razem czas, ale też trzymają się na dystans. Jak to w takich sytuacjach bywa, każdy krok Caspera jest śledzony przez media, każda dziewczyna, z którą się pokazuje to potencjalna partnerka. Życie publicznych osób jest ciężkie, muszą się ukrywać, a jednocześnie, gdy rodzi się uczucie, czy chociażby przyjaźń buzuje szczęście, które chce się uzewnętrzniać.
Obawiałam się, że Capser i Kenna bardzo szybko skończą razem, a tak się nie stało. Autorka buduje napięcie między postaciami, dzięki czemu czytelnik czyta z zapartym nieraz tchem, czekając, aż oni w końcu wyznają sobie miłość. Takie podchody są bardzo urocze i myślę, że starszym osobą, mogą też przypomnieć, jak to było jak miało się te kilkanaście lat. Kenna i Capser są już dorośli i to widać w tym, jak się zachowują. Chłopak nie jest rozpieszczoną gwiazdą, która myśli tylko o sobie a Kenna ma już za sobą poważny związek (swoją drogą strasznie nie lubię tego jej byłego faceta). Pojawia się też trzeci bohater, przyjaciel Kenny, kojarzycie ten jeden przyjaciel, który podkochuje się w niej od zawsze, ale ona tego nie widzi. To trochę tak jest. Niby w porządku ten chłopak, ale trochę mnie irytował.
Autorka pisze prostym językiem, pojawiają się wulgaryzmy, jednak całość wychodzi naprawdę dobrze. Jeśli potrzebujecie jakieś lekkiej wciągającej uroczej książki to wiecie, po co sięgnąć. Pod płaszczykiem uroku, kryje się też warstwa problemów związanych ze sławą, czy brakiem jednego z rodziców. Jednak nie jest to ta ważna młodzieżówka, którą wszyscy powinni przeczytać. To po prostu książka dla młodzieży, dla rozrywki i miłego spędzenia czasu.

Byłam pozytywnie nastawiona do tej książki i choć nie miałam jakichś ogromnych oczekiwań, to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Jest to historia na dwa bądź jedno posiedzenie, jeśli macie ochotę na coś lekkiego i przyjemnego. Bardzo zaintrygował mnie pomysł na tę książkę, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z romansem pomiędzy stylistką gwiazd, a właśnie gwiazdą. Bez wątpienia jest to wyjątkowa historia.

Książka mi się podobała, choć nie będzie moim ulubieńcem, to myślę o niej pozytywnie i mogę ją polecić. Bohaterowie zostali dobrze napisani i choć nie skradli mojego serca, to muszę przyznać, że ich polubiłam.

Styl autorki również był fajny, a książkę czytało się szybko i przyjemnie. Relacja głównych bohaterów została świetnie opisana i tak właściwie nie mam na co tutaj narzekać. Była to dobra pozycja, którą polecam i dobrze wspominam!

Jest tutaj również dobry humor, więc można się pośmiać i dodam jeszcze, że książka jest pisana w trzeciej osobie.

• ~2024
  • Nie ma w bibliotece