I Wanna Fall. Dark Side

Okładka książki I Wanna Fall. Dark Side Aleksandra Nil
Okładka książki I Wanna Fall. Dark Side
Aleksandra Nil Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Die (Aleksandra Nil) (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Die (Aleksandra Nil) (tom 2)
NieZwykłe
2024-04-17
2024-04-17

Kocham całym sercem historię Raise'a i Lei♥️

Druga część I wanna fall to był prawdziwy rolerccoster Emocjonalny, zwroty akcji a także mroczna tajemnica naszego Nazarova..to było coś pięknego!

Mimo wszystko nie zabrakło wyścigów, król nowego Orleanu jest tylko jeden 🏎

Chyba jeszcze nigdy nie wylałam tylu łez przez książkę..

Były także przeurocze momenty, zakochałam się w Raise jeszcze mocniej.

Tajemnicza, mroczna, urocza, smutna, dreszczyk adrenaliny no coś po poprostu pięknego!

Kocham całym sercem historię Raise'a i Lei♥️

Mimo wszystko nie zabrakło wyścigów, król nowego Orleanu jest tylko jeden 🏎

Chyba jeszcze nigdy nie wylałam tylu łez przez książkę..

Były także przeurocze momenty, zakochałam się w...

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części która mi się trochę dłużyła. Ta natomiast faktycznie zapewniła rollercoaster emocjonalny na który nie byłam gotowa jeśli mam być szczera. Dużo akcji zwrotów ogólnie było ciekawie. Porusza bardzo ciekawy temat zaburzeń psychicznych do tej pory chyba nie spotkałam się z książką z tego gatunku w tym klimacie. Osobiście nad czym trochę ubolewam to to że oczekiwałam trochę więcej o wyścigach i motoryzacji ogólnie. Z rzeczy na minus które mi się jeszcze rzuciły w oczy odczuwałam tak jak w pierwszej części trochę płytkość niektórych bohaterów i wątków i miałam wrażenie w pewnym momencie że autorka nie mogła się zdecydować jakie zakończenie wybrać więc poniekąd umieściła dwa nie jestem pewna czy to dlatego żeby poprostu tylko bardziej namieszać w głowie czytelnikowi czy dlatego że uznała że takie nie pozytywne zakończenie wywoła oburzenie i sprzeciw w czytelnikach. Chyba tyle z moich uwag co do fabuły ogólnie książka warta przeczytania warto najpierw przebrnąć też przez poprzednią część. Jeśli ktoś lubi ten typ książek na pewno wciagnie się i nie zawiedzie.

Pierwszą część I Wanna Fall przeczytałam zaraz jak została wydana. Miała klimat lekkiego romansidła z wyścigami w tle. Brzmiała jak standardowa młodzieżówka: zraniony bad boy, pilna uczennica, która jest kontrolowana przez matkę, wątek miłosny między najlepszym przyjacielem Blaze'a, a jego siostrą. Po I Wanna Fall Dark Side sięgnęłam ze względu na to, iż byłam ciekawa jak rozwinie się dalej ta historia. Druga część bardzo mnie zszokowała, gdyż nie sądziłam, że pójdzie ona w takim kierunku. Poruszyła wiele bardzo trudnych, ale ważnych tematów, które uważam, że były dobrze poprowadzone aż do samego końca. IWF Dark Side wprawiała mnie w istny rollercoaster emocjonalny. Tutaj wielka radość, zaraz obrzydzenie, strach, w jednej chwili myślałam, że już znam zakończenie, a za chwilę okazywało się że jednak tylko tak mi się zdawało. Książkę mogę z całego serca polecić. Gęsia skórka oraz łzy w oczach przez większość czasu.

[Współpraca reklamowa]

BOŻE KOCHANY TO BYŁA OSTRA JAZDA!🤯
Miałam duże oczekiwania co do ,,I wanna fall. Dark side”, drugiej części trylogii Die od Aleksandry Nil. Bałam się wręcz co wymyśli autorka i mnie nie zawiodła. ALE AŻ TAKI EMOCJONALNY ROLLERCOASTER? Od początku fabuła w książce dzieje się na świeżo po końcowej akcji z pierwszej części. Raise pokazuje swoją mroczną stronę.
Ale zanim do fikcyjnego męża nawiąże… Lea. Jest to anioł nie kobieta. Ze świecą takiej szukać. 🥹 Lea i Raise przechodzą w swoim życiu bardzo wyboistą drogę. Los ich zdecydowanie nie oszczędza. Czytając drugą część już od początku akcja dzieje się dynamicznie i zaczynają się pojawiać w czytelniku różne emocje i często skrajne. Z rozdziału na rozdział akcja bardzo potrafi się zmieniać i trzymać czytelnika w napięciu lecz nie powoduje to zagubienia podczas czytania. Ostrzeżenie na początku książki w moim przypadku wzięłam bardzo poważnie. Momentami naprawdę musiałam robić sobie przerwy. W pewnej chwili wyszłam z pokoju z płaczem i zrobiłam sobie przerwę do następnego dnia, żeby się opanować. W mojej ocenie książka 5/5⭐️ a nawet i 6/5⭐️hahah i z pewnością u mnie zaczęła zajmować 1 miejsce, ta seria totalnie wpadła w mój gust i przepadłam dla niej. Jest w mojej opinii dość ciężka, jeśli ktoś jest wrażliwy, ale zdecydowanie warta poznania tej historii. Książka pokazuje, ile człowiek potrafi przejść i jak wiele zrobić dla swojej miłości❤️
Już nie mogę się doczekać trzeciej części!🫶🏼

[Współpraca reklamowa]

BOŻE KOCHANY TO BYŁA OSTRA JAZDA!🤯

Świetna książka

Świetna książka

Trochę się dłużyła. Skończyłabym wcześniej - jak dla mnie za bardzo rozciągnięta.

Prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Zastanawiam się jak głęboko zbadała temat autorka. Mam nadzieję, że zrobiła dobry research dając czytelnikowi taką emocjonalną bombę. W końcu zrozumiałam dziwne zachowanie głównego bohatera. Tajemnice ujrzały światło dzienne, a były one bolesne i mroczne. Upadek i brak nadziei bywają bolesne. Wielkim szczęściem jest mieć blisko przyjaciół, którzy pomogą, którzy pomimo przeciwnościom zostaną po właściwej stronie.
Nie wiem, co jeszcze może się przydarzyć Raisowi i Lei, oby tylko spotkało ich szczęście.

🖤Szczerze nawet nie wiem od czego zacząć, bo ta książka była TAK DOBRA. Przeczytałam ją już kilka dni temu a ona cały czas jest w mojej głowie i bez przerwy o niej myślę.

🖤Tak naprawdę fabuła rozkręca się dopiero w "I Wanna Fall DS", więc jeśli po przeczytaniu pierwszej części, czegoś wam brakowało, to zdecydowanie znajdziecie to w drugim tomie. Tutaj fabuła już nie skupia się na wyścigach, jednak macie coś, co zmieńcie was z planszy. Plot twisty jakie się pojawiają... Dosłownie nie mogłam się oderwać od czytania, tak się wciągnęłam. Nawet nie zliczę ile razy nie mogłam wytrzymać z emocji, ze strachu przed tym, co się zaraz stanie. Ta książka to jest jeden wielki rolercoster emocjonalny.

🖤Ja po prostu jestem zakochana w tej książce. I to właśnie głównie przez samą jej fabułę ale i atmosferę jaka tam panuje. Jeśli pierwsza część was nie zachęciła, to pamiętajcie, że prawdziwa fabuła jest tak naprawdę dopiero w Dark Side. I tu już widać, że jest to Dark Romance (swoją drogą, jeden z lepszych jakie czytałam) i przed czytaniem lepiej zapoznajcie się z ostrzeżeniem🖤

🖤Muszę przyznać, że naprawdę ciężko jest napisać tą recenzje, bez żadnych spoilerów, bo tam się tyle dzieje i bardzo bym chciała by każdy z was mógł tą książkę przeżywać tak jak ja.

🖤Tutaj bardzo chciałabym pogratulować autorce, bo stworzyła chyba jedną z lepszych postaci jakie miałam okazję poznać.

🖤Raise. Jest on tak trudną postacią, że ja naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Ola poradziła sobie pisząc jego postać. Naprawdę, bo jest on zdecydowanie naprawdę trudnym bohaterem. W IWF DS poznajemy jego przeszłość i to chyba właśnie są momenty, podczas których naprawdę bolało mnie serce. Raise to bardzo interesująca postać i zaskoczył mnie w książce milion razy, ale wydaje mi się, że najlepiej będzie jak sami sięgnięcie po jego i Lei historię i sami się o tym przekonacie🖤

[Współpraca Reklamowa]

Szczerze mówiąc I wanna fall to zdecydowanie najpotężniejszy rollercoaster emocjonalny jaki w życiu można doświadczyć, jednego dnia jest naprawdę super między bohaterami a następnego choroba głównego bohatera się „uaktywnia” i staje się zupełnie inną osobą i to nie w przenośni. Ja sama podczas czytania kilkakrotnie musiałam odłożyć książkę i to rozchodzić, więc naprawdę dzieje się tam naprawdę wiele.
Zdecydowanie zazdroszczę siły i chęci głównej bohaterce bo nawet gdy dowiedziała się o tym wszystkim nie uciekła od chłopaka a wręcz przeciwnie, została przy nim i starała się mu pomóc jak tylko potrafiła mimo, że jego druga osobowość przecież jej nienawidziła.
Naprawdę to co się dzieje w tej książce zdecydowanie nie będzie łatwe dla większości czytelników w już szczególnie dla osób z wysoką wrażliwością oraz emocjonalnością. Książki napisane przez Ole zawsze będą moimi ulubionymi, jej styl pisania jest nie do podrobienia, jest po prostu cudowny.
Ale wracając do samej książki.
Definitywnie ta część pokazuje nam, że nigdy nie możemy być pewni w 100%, w końcu kto by się spodziewał, że Heather i Lea się zaprzyjaźnią? No właśnie, nikt.
Co do samej choroby Raise’a uważam, że jest całkiem dobrze przedstawiona co uważam nie było wcale takie łatwe jak by się mogło wydawać. W końcu niecodziennie opisujemy dysocjacyjne zaburzenie osobowości prawda?
Nie będę wam już więcej spojlerować bo duża część z was sama chciałaby się tego dowiedzieć z książki, ale jeszcze raz ostrzegam, jest naprawdę grubo.

5/5 ⭐ - opinia o książce niedługo!

5/5 ⭐ - opinia o książce niedługo!

• Do kupienia
  • Kupić