Okładka książki Dziewięć dni w nieskończoności. Czego dowiedziałam się o świadomości, egzystencji fizycznej i sensie życia, gdy znalazłam się po tamtej stronie Anke Evertz
Anke Evertz Wydawnictwo: Galaktyka pozostałe
pozostałe
Galaktyka
2023-05-23
2023-05-23
rozwój duchowy

Ksiazka jak widać po znikomych opiniach jest jeszcze nieznana. A szkoda, bo daje dużo do myślenia i napawa siłą i optymizmem.. Można uwierzyć, że wszystko czego szukamy gdzieś obok jest tak naprawdę w nas i o to powinniśmy dbać.
Jak podsumowuje autorka: jesteśmy cudem, czymś niezwykłym... nie dokładajmy sobie zmartwień i tylu rzeczy, ktore musimy zrobić, nikt nas do tego nie zmusza, tylko my sami. Zamiast szukać czegoś co nas zadowoli na zewnąrzt, spójrzmy na to co jest dobre dla nas, czego my sami chcemy. Nasza cala otoczka, życie jest tylko naszym lustrem. Polecam każdemu, bo warto tę książkę przeczytać. Zwłaszcza kobietom, bo my naprawdę zbyt dużo od siebie wymagamy i zapominamy o sobie.

#1266 - „Dziewięć dni w nieskończoności. Czego dowiedziałam się o świadomości, egzystencji fizycznej i sensie życia, gdy znalazłam się po tamtej stronie” - Anke Evertz - Wydawnictwo Galaktyka
#111/2023

"Wszystko się we mnie burzyło. Po raz pierwszy od naszego spotkania tutaj, w tym pokoju, ogarnęły mnie stare, dobrze mi znane uczucia: niechęć połączona z uporem, bunt, a nawet wściekłość - na wszystkich i na wszystko."

Książka ma 206 stron. Swoją premierę miała dnia 23.05.2023 roku.

Anke przeżyła śmierć kliniczną. Jest to bardzo wzruszająca historia, dlatego bardzo polecam Wam, by ją poznać.

"Bardzo delikatnie, jakby, się jeszcze znajdowała w objęciach mojego mistrza, co jakiś czas otwierałam oczy, by zaraz potem znowu zanurzyć się w tak dobrze mi znanych światach ducha. Te przejścia wydawały mi się czymś wspaniałym. Było mi ciepło i miękko, jakbym wróciła do łona matki, słuchała jej spokojnego bicia serca i od czasu do czasu z ciekawością nadstawiała uszu, co też takiego dzieje się na zewnątrz, w świecie."

O tej książce usłyszałam w czasie Wibracje Festiwal na warsztatach z KodEmocji.pl

Bardzo dziękuję za polecenie mi tej książki do przeczytania i Was też serdecznie do tego zachęcam. <3 <3 <3

#111/2023

• Audiobooki