W rytmie serca

❤️ "W rytmie serca" autorstwa Eweliny Turczak, to druga część serii pod tytułem "Bądź przy mnie".

❤️ Oktavia cudem przeżyła starcie z wrogami, i znalazła schronienie u obcych ludzi, którzy uratowali jej życie, i wzięli pod swoje skrzydła.
Kobieta ma luki w pamięci i nie pamięta wszystkiego ze swojej przeszłości.
Daemon jest załamany zniknięciem Octavii, ale nie traci nadziei, i wciąż jej szuka.
Niestety wrogowie nie śpią, i zrobią wszystko, aby dokonać zemsty.

Czy Octavii uda się pokonać wrogów?
Czy Daemon odnajdzie ukochaną?
Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie?

❤️ Jest to druga książka autorki, a jej debiut był niezwykle udany, także postanowiłam sięgnąć po kontynuację tej dylogii.
Jest to nieprzewidywalna i pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia, która chwyta za serce i wzbudza ogrom emocji. Dużo się tu dzieje, a pędząca akcja nie pozwala na nudę. Książka jest naprawdę krótka, także będzie idealnym wyborem na jeden wieczór, ale zanim zaczniecie czytać tą część, musicie najpierw zapoznać się z pierwszym tomem, gdyż wątki łączą się ze sobą, i dzięki temu będziecie mieli cały obraz sytuacji.

Jeśli szukacie książki z wartką akcją i ciekawą fabułą, pełnej niebezpieczeństw, intryg i walki o szczęście to polecam przeczytać.

Kobieta ma luki w pamięci i nie pamięta wszystkiego ze swojej przeszłości.
Daemon jest załamany zniknięciem Octavii, ale nie traci...

❤️ RECENZJA ❤️

"Gdyby tylko pozwoliła mi do siebie dotrzeć.
Gdzie jesteś, Octavio?"
✨✨✨✨

Kochani tym razem przychodzę do was z kontynuacją książki „Druga połowa serca” jaką jest druga część „W rytmie serca”.
Autorka po pierwszej części zostawiła, duży niedosyt cały czas się zastanawiałam, jak mogła tak nas czytelników zostawić w takim momencie. Nie mogłam, się doczekać drugiego tomu byłam, bardzo ciekawa jak się potoczą dalsze losy Octavii i Daemona.
Muszę powiedzieć, że już od pierwszej strony zostałam pochłonięta i nie mogłam się oderwać nawet na moment. Cały czas byłam trzymana w napięciu podczas czytania. Śledziłam losy bohaterów i czułam, się tak jakbym razem z nimi wszystko przeżywała.
W tej fabule nie zabraknie wielu emocji, zemsty, niebezpieczeństwa, brutalności, tajemnic, tęsknoty, pożądania oraz bólu i cierpienia.
Ja bez dwóch zdań zakochałam się w tej historii mam, nadzieję, że i wam się spodoba.

Daemon za wszelką cenę szuka swojej ukochanej Octavii i nie spocznie, dopóki jej nie odnajdzie.
Niestety demony z przeszłości dają o sobie znać, a ich historia może się powtórzyć.
Kto będzie chciał zniszczyć ich miłość?
Gdzie podziewa się dziewczyna?
Czy Daemon odnajdzie Octavię?
Czy ta historia będzie miała swój happy end?

Kolejny raz autorka mnie zaskoczyła, i to chyba jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Zniknięcie Octavii zrobiło duże zamieszanie Daemon jest załamany, że nie może, odnaleźć ukochanej kobiety ciągle jej szuka.
Jednak szybko się dowiaduje, że morderca jego Octavii jednak żyje.
Jak to się stało?
Octavia z kolejki przeżyła upadek z dużej wysokości, ale została uznana za zmarłą. Najgorsze jest to, bo ma luki w pamięci i wszystkiego nie może sobie przypomnieć.
Czy odzyska całkowitą pamięć?
Czy ich wróg będzie chciał ponownie zaatakować?
Czy Daemon pokona człowieka, który czyha na życie Octavii?
Czy komuś stanie się krzywda?

Octavia silna i waleczna, której demony nie dają o sobie zapomnieć. Kibicowałam od samego początku również Daemonowi i ich miłości.

Książka lekka, ale również bardzo bolesna a dzięki niewielkiej ilości stron szybko się czyta.
Zakończenie powieści sprawiło, że do tej pory nie wiem, co się wydarzyło i dlaczego tak.
To był totalny szok. 💔

Droga autorko w moim przypadku to nie była jedna łza, a morze łez, które trudno było mi pohamować. Dziękuję za tą piękną historię, którą miałam możliwość przeczyć dzięki tobie. 🥹❤️

Z całego serca polecam. ❤️
⭐ 10 /10

❤️ RECENZJA ❤️

"Gdyby tylko pozwoliła mi do siebie dotrzeć.
Gdzie jesteś, Octavio?"
✨✨✨✨

Octavia Russo spada z ogromnej wysokości i pomimo że ciało nie zostaje znalezione, ona zostaje uznana za zmarłą. Jednak jej się udaje, po raz kolejny wymyka się śmierci i chociaż ma spore luki w pamięci, najważniejsze, że nie zginęła. Zostaje uratowana przez pewne starsze małżeństwo, które przygarniają ją, opiekują się nią i starają się pomóc jej dojść do siebie. Dzięki nim pomału odzyskuje zarówno zdrowie, jak i pamięć. Kiedy przypomina sobie co, tak naprawdę się stało, postanawia pozostać w ukryciu, aby zapewnić bezpieczeństwo bliskim jej osobą.
Daemon myśli, że Octavia nie żyje, co go niszczy od środka. Na dodatek dość szybko dowiaduje się, że osoba odpowiedzialna za jej śmierć nadal chodzi po świecie, tylko dobrze się ukrywa. Mężczyzna zrobi wszystko, aby go odnaleźć, jednak to nie będzie jedyne wyzwanie, przed jakim stanie. O przeszłości nie da się zapomnieć. Co takiego się stanie? Czy Octavia się ujawni? Jak potoczy się dalsza historia Octavi i Daemona? Czy dostaną szansę na wspólne szczęście?

Historia, jaką znalazłam w książce, mnie się podobała. Uważam, że była ciekawa, dość wciągająca, wywołująca emocje. Szczególnie ostatnie strony mocno mnie poruszyły i długo siedziałam, zastanawiając się, co tam właściwie się stało. Czyta się ją bardzo szybko, a wszystko dzięki „lekkości”, z jaką została napisana oraz ilości stron. Akcja sprawnie poprowadzona, ze zawrotami, które potrafiły zaskoczyć. To historia pełna niebezpieczeństwa, demonów przeszłości, a jednocześnie silnej przyjaźni, bezinteresownej pomocy, miłości.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani, dający się lubić. Niestety tym razem nie zdradzę wam więcej, niż przeczytacie wyżej. Powiem tylko, że warto poznać ich bliżej.

„W rytmie serca” to książka, która mnie się spodobała, a także wywołała we mnie emocje podczas czytania, w szczególności na ostatnich stronach. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2023/07/wrytmiesercawydawnictwowaspos.html

Octavia została uznana za zmarłą z czym Deamon nie może sobie poradzić, zwłaszcza, że nie odnaleziono ciała. Cały czas wierzy, że jego ukochana wciąż żyje. Czy wiara w to co podpowiada mu serce jest prawdziwa i ma jeszcze szanse na szczęście u boku swojej wybranki?

Ponownie spotykamy się z bohaterami „Drugiej połowy serca”. Autorka miała dość wysoko postawioną poprzeczkę i poradziła sobie z tym doskonale.

Tak jak w poprzedniej części akcja ukazana jest z perspektywy kilku bohaterów. Do tego na różnej przestrzeni czasowej przez co cała historia doskonale układa się nam w całość.
Początkowo książka rozwijała się dość powoli, przez co coś mi nie pasowało. Gdzie się podziała ta akcja, która była wcześniej? Ale może i dobrze, bo to co działo się później wynagrodziło wszystko. Jest mi naprawdę ciężko nie zdradzać Wam tutaj za dużo, bo aż przebieram nóżkami, ale uwierzcie, że takie zwroty akcji to najlepsze co autorka mogła nam dać.

Nie mogę przyczepić się tutaj do niczego. Ciekawa fabuła, akcja, w której cały czas coś się dzieje. Puzzle, które w odpowiednim momencie wchodzą na swoje miejsce. Nawet jeśli chwilami robiło się monotonnie za chwilę mamy boom, że nie wiemy gdzie jesteśmy. Aż do samego końca. Właśnie końcówka... Myślałam, że w poprzedniej części autorka zrobiła nas w ch***, ale to co zafundowała tutaj to jakiś żart. Za każdym razem, gdy czytałam ostatnie strony autentycznie płakałam. Nadal nie mogę uwierzyć, że to koniec.

“𝑀𝑒̨𝑧̇𝑐𝑧𝑦𝑧́𝑛𝑖 𝑝𝑟𝑎𝑔𝑛𝑎̨ 𝑧𝑎𝑤𝑠𝑧𝑒 𝑏𝑦𝑐́ 𝑝𝑖𝑒𝑟𝑤𝑠𝑧𝑎̨ 𝑚𝑖ł𝑜𝑠́𝑐𝑖𝑎̨ 𝑘𝑜𝑏𝑖𝑒𝑡𝑦. 𝐾𝑜𝑏𝑖𝑒𝑡𝑦 𝑧𝑎𝑤𝑠𝑧𝑒 𝑝𝑟𝑎𝑔𝑛𝑎̨ 𝑏𝑦𝑐́ 𝑜𝑠𝑡𝑎𝑡𝑛𝑖𝑚 𝑟𝑜𝑚𝑎𝑛𝑠𝑒𝑚 𝑚𝑒̨𝑧̇𝑐𝑧𝑦𝑧𝑛𝑦”- 𝑂𝑠𝑐𝑎𝑟 𝑊𝑖𝑙𝑑𝑒♥️
👉Każdy ma przeznaczoną miłość na całe życie❤️. Ta jedyna osoba powoduje, że człowiek jest gotów zrobić wiele dla uczucia. Historia Daemona i Octavii jest pełna wzlotów i upadków. 💔🔥 Nie ważne z jakich pochodzą różnych światów, od pierwszej chwili ich drogi się przecinają. „W rytmie serca” to kontynuacja książki „Druga połowa serca”. 🔥
👉Daemon nie do końca wierzy w to, że Octavia umarła. Mężczyzna czuje, że jego ukochana żyje, pragnie odnaleźć ją. Octavia musi zmierzyć się ze swoimi demonami z przeszłości. Dopóki jej wróg żyje, jej najbliżsi są w niebezpieczeństwie. Kobieta pragnie za wszelką cenę pozbyć się tego, który jej zagraża i chce wreszcie zaznać spokoju. 🔥
👉“ W rytmie serca “to opowieść pełna zwrotów akcji i wzruszeń, które w połączeniu z ryzykiem tworzą wybuchową mieszankę. Autorka zaserwowała mi taką jazdę emocji, że jeszcze długo zastanawiałam się, jak życie potrafi zaskoczyć.
👉Czytanie tej książki sprawiło mi wiele przyjemności, nawet nie zauważyłam, kiedy ją dokończyłam. Te dwieście stron powieści to zdecydowanie niewystarczająco, jak na tak wciągającą fabułę i doskonale wykreowane postacie. ❤️
👉Nie spodziewałam się, że ta historia może się tak skończyć. To faktycznie prawda, że los bywa kapryśny i wiele może się wydarzyć.🔥💔
Bardzo Wam polecam książkę

Podobno gdy spotyka się dwoje pisanych sobie ludzi ich serca zaczynają bić wspólnym rytmem. Tak było w przypadku bohaterów książki Eweliny Turczak którą dziś mogę wam przedstawić dzięki współpracy z @waspos

Pierwsza część roztrzaskała mi serce na kawałki tylko po to by z początkiem części drugiej stopniowo sklejać je na nowo. Strata bliskiej osoby, życie w żałobie z którą nie można sobie poradzić a z drugiej strony utrata pamięci i chęć doprowadzenia pewnych spraw do końca raz na zawsze. Nad tym wszystkim wciąż wisi widmo wyroku śmierci która jakby na moment zamknęła oczy, straciła czujność. Przyjdzie jednak pora że znów da o sobie znać tym razem już nieodwracalnie. I znów czytelnik będzie miał roztrzaskane serce, znów ten rytm zostanie zachwiany a ofiar będzie o wiele więcej.

Daemon cierpi, Octavia próbuje z daleka ochronić najbliższych sobie ludzi a jednocześnie powracają do niej strzępki wspomnień.Wspomnień w których przewijają się niebezpieczni mężczyźni, czerwona sukienka i on- Daemon facet dla którego bije jej serce.

Jak wiele razy można oszukać przeznaczenie? Jak wiele razy można uciec śmierci ? I wreszcie czy miłość faktycznie jest silniejsza niż śmierć?
Co wrażliwszym polecam, zanim sięgnięcie po tą książkę zaopatrzcie się w zapas chusteczek bo łezka się może zakręcić.

"Miłość to tylko niebezpieczeństwo. O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat.
Gdzie podziała się Octavia Russo?"
"W rytmie serca" @mommy_like_books to druga część dylogii Bądź przy mnie.
Ewelina na koniec pierwszego tomu zostawiła nas z wieloma pytaniami i ogromnym szokiem. Nie mogłam uwierzyć, że Octavia... Nie zdradzę nic, ponieważ pewnie nie wszyscy czytali, ale działo się!
Powiem Wam, że Octavia od samego początku dostaje od życia po tyłku.
"W rytmie serca" to książka, która liczy zaledwie ponad 200 stron, a potrafi wywołał tak wiele emocji w czytelniku, że głowa mała.
Ja się nawet nie spodziewałam, że tak okropnie będę płakać na końcówce książki. To zakończenie... to dla mnie zbyt wiele. Gdy w pierwszej części miałam nadzieję, że prawda jest inna i wszystkiego dowiemy się w drugiej części, tak niestety tym razem nie mogłam mieć nadziei, ponieważ napis "koniec" dał mi porządnego liścia w twarz. Ewelina czemu to zrobiłaś?! Ja tak mocno trzymałam kciuki za dobre zakończenie... 😭 ehhh dobra. Nic już nie zdradzam, bo i tak za dużo napisałam.
Historię napisaną przez Ewelinę czyta się w ekspresowym tempie nie tylko dzięki ilosci stron, ale również przez wciągającą i ciekawą fabułę.
Chociaż jak dla mnie to ta książka była zdecydowanie za krótka.
Chciałabym Wam więcej o tej książce napisać, ale za dużo bym zdradziła.
Jeżeli jeszcze tej dylogii nie czytaliście to bierzcie się za nią.
Dziękuję autorce za możliwość patronowania. Dziękuję, że mogłam być minimalną częścią tej historii 🖤.

Gdzie podziała się Octavia Russo?"
"W rytmie serca" @mommy_like_books to druga część dylogii Bądź przy mnie.

🔥🔥🔥 RECENZJA 🔥🔥🔥

Mimo iż Octavia Russo uznana została za zmarłą, jej udaje się przeżyć skok z wysokości do wody. Zostaje uratowana przez starsze małżeństwo, które po stracie całego majątku zamieszkuje w przyczepie kempingowej. Kobieta ma luki w pamięci i pamięta tylko nieliczne fakty że swojego życia. Pod czujnym okiem małżeństwa dochodzi do siebie fizycznie i zaczyna odzyskiwać pamięć. Wie że musi uporać się ze swoją przeszłością gdyż osoby, które kocha są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zamierza na spokojnie zaplanować zemstę oraz pozbyć się wrogów. Niestety sytuacja ulega zmianie gdy kobieta dowiaduje się że jej przyjaciółka została porwana.

Czy Octavii uda się uwolnić przyjaciółkę? Czy w starciu z wrogiem ma szansę na przeżycie? Czy pisane jest jej szczęśliwe zakończenie?

Książka okazała się totalnym rollercoasterem emocji. Zbrodnia i cierpienie przeplata się z namiętnością. Książka liczy 200 stron ale czyta się ją w tempie ekspresowym. Straniesznie współczuję Octavii tego ile musiała w swoim życiu wycierpieć. Niestety zakończenie złamało mi serce i długo będę musiała dochodzić do siebie po tej książce.

🔥🔥🔥 RECENZJA 🔥🔥🔥

❗️RECENZJA ❗️

"Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany." - ten cytat od Shakespeare'a tak bardzo oddaje klimat tej książki, że właściwie wystarczyłby do opisu.

Dodam jednak coś od siebie. 😉

Przy pierwszej części wspominałam już, że historia miło mnie zaskoczyła. To co dzieje się w "W rytmie serca" to konkretny rollercoaster.

Słuchajcie, to nie jest piękna i gładka opowieść.
Autorka ponownie nie rozwleka się ze zbyt obszernymi opisami. Bombarduje nas za to akcją.
Wszystko ma tempo, począwszy od budowania napięcia po finał książki. Dzieje się dużo ale nie ma w tym przesady.

W tej części obserwujemy przemianę człowieka, jego adaptację do danej sytuacji w życiu.

Niekoniecznie jest miło, trup ściele się gęsto ale i w życiu nie zawsze jest wspaniale.

Znowu możemy wydobyć od spodu całą masę ludzkich uczuć. W pewnym sensie próbujemy mierzyć się z nimi razem z bohaterami.

Octavia i Daemon to inni ludzie, niż Ci, których mieliśmy okazję poznać.
Pokażcie mi jednak człowieka, który nie zmienia się pod wpływem silnych doznań. (No może z wyjątkiem tej seksownej aury, która jest niezmienna 😈😉)

Polecam, zapoznajcie się z tą książką. Z pewnością parę razy przetrzecie oczy ze zdumienia.

Czuję, że autorka dopiero się rozkręca i uraczy nas jeszcze nie jedną zaskakującą tematyką.

Wydawnictwo WasPos dziękuję za tę szansę ❤️

Ewelina Turczak- strona autorska dziękuję ❤️

Książka zwierciadłem duszy.
Facebook, instagram

❗️RECENZJA ❗️

Dodam jednak coś od siebie. 😉

Słuchajcie, to nie jest piękna i gładka...

Miłość to tylko niebezpieczeństwo. O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat

Octavia zniknęła, Daemona wychodzi z siebie, ale nie traci nadziei. Demony przeszłości stoją na ich drodze, historia się powtarza, a przeznaczenie? Czy można z nim wygrać, czy kieruje naszym losem?

Jeśli czytaliście pierwszy tom na pewno jesteście ciekawi dalszych przygód Octavia i Daemona na pewno nie będzie im łatwo, los nie szczędzi trudności, wyzwań, problemów czy cierpienia, ale czy to znaczy że nie warto? Może dla miłości warto zaryzykować.

Pozostaje pytanie, czy miłość przetrwa.

Emocjonalna książka, gdzie niebezpieczeństwo przeplata się z miłością, czy nad przepaścią problemy ich zrzuca, czy uczucie uratuje? Musicie się o tym przekonać.

Miłość to tylko niebezpieczeństwo. O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat

• Przeczytane#2
  • NIE czytam
  • Brak

Dodaj cytat z książki W rytmie serca